اولین نمایش زنده از Street Fighter 5 را در اینجا تماشا کنید – تریلر جدید

۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۹

شرکت کپکام در زمان برگزاری مراسم Capcom Cup، یک تریلر کاملتر از بازی Street Fighter 5 را منتشر کرد که خبر از بازگشت شخصیت Charlie Nash را می دهد و در کنار این تریلر، ما شاهد اولین نمایش زنده از بازی مذکور بودیم. برای دانلود هر دو ویدئو و یا تماشای های آنها به صورت آنلاین، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شخصیت Charlie Nash برای اولین بار در بازی Street Fighter Alpha حضور داشت و آخرین بار هم ما شاهد او در بازی Street Fighter Alpha 3 بودیم که سال 1998 منتشر شد. او یکی از بهترین و قدیمی ترین دوستان Guile می باشد.

در زمان برگزاری مراسم، ما شاهد حضور آقای Yoshinori Ono به عنوان تهیه کننده اجرایی بودیم که لباسی مشابه شخصیت Nash را هم به تن کرده بودند. ایشان اعلام کرده اند که در Street Fighter 5 “رازهای زیادی” برای کشف کردن موجود است و تا آینده ما فعلا دیگر شاهد هیچ گونه نمایش و یا اخباری پیرامون سیستم مبارزات نخواهیم بود. آقای Ono همچنین گفته اند که هر شخصیت “کاملا منحصر به فرد خواهد بود”.

در ادامه ایشان به همکاری سازندگان با شرکت سونی اشاره داشتند:

ما هفته گذشته در زمان برگزاری PlayStation Experience، قول این را دادیم که همکاری سونی و کپکام، منجر به چیزهای خارق العاده ای برای جامعه علاقه مند به بازی های مبارزه ای خواهد شد. با توجه به این مسئله ما بسیار خرسندیم که اعلام کنیم مراسم های Capcom Pro Tour و Capcom Cup در سال بعد هم برگزار خواهند شد و میزان جوایز به نیم میلیون دلار افزایش یافته است.

نیم میلیون دلار خیلی زیاد است چرا که مبلغ اعلام شده برای امسال فقط 50,000 دلار است. علاوه بر تریلری که به آن اشاره کردیم، یک نمایش زنده هم سازندگان اجرا کردند که در آن شخصیت های Ryu و Chun-Li مبارزه می کنند. این ویدئو را از دست ندهید. Street Fighter 5 بازی انحصاری PS4 و PC می باشد.

تریلر جدید

[jwplayer mediaid=”196750″]

دانلود با کیفیت HD

مبارزه Ryu و Chun-Li

[jwplayer mediaid=”196751″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید