“نبرد نهایی” سال 94 وارد بازار می‌شود

۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴

ازی آنلاین” نبرد نهایی” 60 درصد از مرحله تولید را سپری کرده و اوسط سال 94 وارد بازار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای یک بازی جدید با موضوع اکشن تیراندازی پروانه ساخت صادر کرد.
 این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی آنلاین “نبرد نهایی” به نویسندگی”سید مهدی موسوی” مجوز تولید صادر کرد.
گروه تولید بازی آنلاین نبرد نهایی را “علی اکبر سعادت پور” مدیر پروژه، “سید مهدی موسوی” مدیر فنی و”علی اکبر سعادت پور” مدیر هنری بازی تشکیل می‌دهند.
تولید بازی از سال 1392 درسبک  اکشن تیراندازی برای گروه سنی15+  برای پلتفرم PC آغاز شده است.
 این بازی با موتور CryEngine 3 ساخته شده است و  بازیکنان در قالب دو گروه 1 نفره در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و به صورت آنلاین به مبارزه می پردازند.
بازی‌های مشابه خارجی Warface, GHOST RECON PHANTOMS, PLANETSIDE 2,…. است و با توجه به سبک، بازی داستان محور و شخصیت محور نیست.
بر اساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفا یک مجوز اولیه برای تولید بازی است و تایید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست. بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار الزامی است.
متقاضیان دریافت پروانه تولید «بازی های رایانه ای» می توانند به وب سایت معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانی www.ebazi.org مراجعه و نسبت به دریافت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید