Yokai Watch 2: Shinuchi در ژاپن منتشر شد | گزارش تصویری

۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۹

روز گذشته Yokai Watch 2: Shinuchi در ژاپن منتشر شد.این عنوان سومین نسخه از Yokai Watch 2 قلمداد می شود.پیش از این دو نسخه ی دیگر Yokai Watch 2: Ganso و Yokai Watch 2: Honke در ماه های گذشته عرضه گردید.

در روز گذشته، افتتاحیه ای برای عرضه Yokai Watch 2: Shinuchi برگزار شد.از این رو فامیتسو که یکی از محبوب ترین و فعال ترین نهادهای رسانه ای بازی های کامپیوتری در ژاپن محسوب می شود، از این قاعده مستئنی نبود و برای پوشش آغاز فروش عنوان ذکر شده به Ikebukuro سفر کرد.

بنا بر گفته گزارشگر فامیتسو، فروش Shinuchi در ساعت 8 صبح به صورت کاملا رسمی در یکی از فروشگاه های معروف این شهر، آغاز می گردید؛ بدین ترتیب وی یک ساعت سریع تر از وقت معین وارد فروشگاه شد تا پوشش کاملی از حواشی قبل و بعد فروش داشته باشد.

وی همچنین افزود:

در اوایل صبح حدود ساعت 7 به بیرون نگاهی انداختم تا ببینم کسی زودتر  برای خرید Shinuchi آماده است و یا خیر.در ابتدا صفی 50 نفره دیدم که خیلی عالی بود.کم کم که به زمان گشودن درب های فروشگاه نزدیک می شدیم، تعداد افرادی که در صف آماده خرید بودند به 100 نفر نیز رسیده بود.

از مردی که در ابتدای صف، جلوتر از بقیه ایستاده بود، پرسیدم: برای چی اول صبح آن هم جلوتر از همه آمادی تا بازی رو خریداری کنی؟ در پاسخ گفت: فرزندم به این سری بازی علاقه زیادی دارد.می خواهم به عنوان هدیه کریسمس کادویی که دوست دارد را به او بدهم.

بسیاری از والدین را نیز می توانستم ببینم که با والدین خود در صف منتظر بودند تا نوبتشان شود و بازی را خریداری کنند.برخی نیز فرصت را غنیمت شمرده و بازی Yokai را از تلویزیونی که در حال پخشش بود، می دیدند.


پس از گذشت ساعتی استقبال دو چندان شد و شاهد حضور علاقمندان زیادی به بازی های کامپیوتری در فروشگاه بودیم.در قفسه ها تعداد غیر قابل شمارشی بازی Yokai Watch 2: Shinuchi قرار داشت.البته این را می دانم که تا ساعتی دیگر، با قفسه های کم حجم تری مواجه خواهم شد!

لبخند بر لبان کوچک و بزرگ دیده می شود و همگی را خوش حال می بینیم.

در اوایل هفته نیز خبرگزاری Level-5، از پیش فروش یک میلیونی Yokai Watch 2: Shinuchi خبر داد.این در حالیست که تا کنون سه میلیون نسخه از هر دو شماره قبلی یعنی Hanso و Gonke به فروش رسیده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید