Heroes of Might & Magic 3 HD برای PC و موبایل معرفی شد

۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۲

شرکت Ubisoft بار دیگر با معرفی یک بازی جدید به میان بازیکنان آمده است. اینبار ما شاهد معرفی نسخه HD بازی قدیمی Heroes of Might & Magic 3 هستیم که قرار است برای PC و موبایل های با سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شود. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

در سری بازی Heroes of Might & Magic، بازیکنان همیشه در نقش یکی از چند فرقه مختلفی که موجود است قرار می گیرد تا اینکه کنترل سرزمین های مختلف را به هر قیمتی که شده (اکثرا با زور) بدست آورند. شما همیشه کار خود را با ساخت یک ارتش شروع می کنید و در ادامه به تسخیر مرزهای مختلف می پردازید. بعد از آن به سراغ قلعه ها رفته و در نهایت دشمن خود را سرنگون می کنید.

در زیر شما شاهد بیانیه رسمی شرکت Ubisoft پیرامون این بازی جدید هستید:

در حکومت آهنین ملکه Catherine شریک شوید و سرزمین او را با اتحاد بین نیروهای حکومت Erathia بازگردانید. با گرافیک بهبود یافته، شما هم اکنون می توانید این بازی را بر روی صفحه نمایش های عریض تجربه کنید. در این میان شما می توانید از 7 بخش داستانی، 48 نقشه مبارزه، بخش چند نفره به صورت محلی و یک ویرایشگر نقشه (فقط برای نسخه PC) بهره ببرید. کاربران Steam همچنین می توانند از لابی های جدید ما برای بخش چند نفره آنلاین استفاده کنند تا اینکه ماجرجویی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. با نیروهای افسانه ای خود، موجودات خارق العاده ای را در میدان نبرد هدایت کنید و سرونوشت Erathia را در این بازی استراتژیک نوبتی رقم بزنید.

Heroes of Might & Magic 3 HD در تاریخ 29 ژانویه 2015 (مصادف با 9 بهمن) منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.