Namco Bandai اولین شرکت خارجی نینتندو است که از Amiibo پشتیبانی می کند

۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۶

در ماه نوامبر بود که شرکت نینتندو اعلام کرد، قصد دارد از استدیوها و شرکت های خارجی در استفاده از مجسمه های Amiibo پشتیبانی کند. در این میان شرکت نام آشنای Namco Bandai، اولین گام را میان شرکت های ثالث با معرفی یک بازی جدید برداشته است. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در جدیدترین شماره مجله هفتگی Shonen Jump آمده است که بازی جدید One Piece: Super Grand Battle! X، با هدف پشتیبانی از مجسه های Amiibo در دست ساخت می باشد. این بازی که برای کنسول دستی ۳DS منتشر می شود، یک سری قابلیت در ارتباط با شخصیت های دنیای نینتندو دارد که همگی فقط از طریق درگاه NFC، با مجسمه های Amiibo فعال می شوند.

Amiibo ها (که برای زیباسازی به صورت amiibo نوشته می شوند) یک سری مجسمه هستند که شرکت نینتندو آنها را برای دو کنسول محبوب خود یعنی Wii U و ۳DS عرضه کرده است. amiibo در بازی های تعیین شده، دقیقا مانند Skylanders و Disney Infinity عمل می کند و تمامی آنها بر اساس شخصیت های مهم دنیای نینتندو تهیه شده اند. شما می توانید اطلاعات موجود در هر amiibo را به وسیله قابلیت NFC به کنسول خود منتقل کنید و از امکانات آن بهره مند شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید