CoD: Advanced Warfare و Destiny پرفروش ترین بازی های سال در آمریکا هستند

۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۷

شرکت Activision به عنوان ناشر بازی های Call of Duty: Advanced Warfare و Destiny، امروز باز هم خبرهای شگفت انگیزی از این دو بازی بزرگ دارد. طبق گزارش منتشر شده، دو عنوان مذکور پرفروش ترین بازی های سال در آمریکا هستند. برای اطلاعات بیشتر پیرامون این مسئله با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

با توجه به توضیحات Activision، بازی های  Call of Duty: Advanced Warfare و Destiny به ترتیب پرفروش ترین عناوین سال 2014 در ایالات متحده آمریکا هستند. این آمار طبق ارقام منتشر شده از سوی NPD، برای فروش نسخه های فیزیکی بدست آمده است.

از طرف دیگر برای ماه نوامبر نیز بازی Call of Duty: Advanced Warfare، با عرضه برای Xbox One ،Xbox 360 ،PlayStation 3 و PlayStation 4، به عنوان پرفروشترین عنوان روی کنسول ها معرفی شده است. بازی Destiny نیز در ماه نوامبر دوم می باشد.

Destiny هر چند در فروش کلی نتوانست اول شود اما همچنان ربطه اول پرفروش ترین سری بازی جدید را در اختیار خود دارد. Call of Duty جدید هم برای شمشمین سال متوالی، این سری بازی را در رتبه اول قرار می دهد.

در بخش بازی های کودکان هم Skylanders رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

آقای Eric Hirshberg به عنوان رئیس شرکت Activision در رابطه با این آمارها گفته اند:

تا به امروز، سال 2014 رتبه های یک مختلفی را برای انتشارات Activision به همراه داشته است: Call of Duty: Advanced Warfare رتبه اول پرفروش ترین بازی سال است، Skylanders پرفروش ترین بازی های کودکان است و Destiny هم رتبه اول پرفروش ترین سری بازی جدید است.

ما بابت واکنش هواداران به بازی های Call of Duty: Advanced Warfare ،Destiny و Skylanders Trap Team بسیار خرسند هستیم و برای سال 2015 نیز بازی های بیشتری خواهیم داشت.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید