Bethesda برنامه خود را برای انتشار DLC های بازی The Evil Within اعلام کرد

۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۴

شرکت Bethesda به عنوان ناشر بازی ترسناک The Evil Within، برنامه خود را برای انتشار DLC های عنوان مذکور اعلام کرده است. دو عدد از آنها داستانی هستند در حالی که مورد آخر، مضمونی کاملا متفاوت خواهد داشت. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

قهرمان بازی یعنی کارآگاه Sebastian Castellanos را حتما به یاد دارید. دو DLC اولیه این بازی تماما پیرامون داستان همکار بسیار مرموز این فرد، یعنی Juli Kidman خواهد بود. قسمت اول که Assignment نام دارد، اوایل سال 2015 منتشر خواهد شد و قسمت دوم نیز با نام The Consequence بعدا خواهد آمد.

آخرین DLC به یکی از باس های نمادین این بازی یعنی The Keeper مربوط می شود که عموما بازیکنان او را “Boxman” خطاب می کنند. شما با این DLC، در نقشه های مختلف، ماموریت های گوناگونی را تجربه خواهید کرد که همگی آنها از سوی اعضای استدیو Tango Gameworks، دیوانه وار و سادیستی اعلام شده اند.

آقای John Johanas نیز در وبسایت رسمی Besthesda Blog، در رابطه با پیش زمینه معرفی چنین محتویات اضافه ای صحبت کرده اند و به گونه ای آنها را مشابه Enslaved: Pigsy’s Perfect 10 ،Red Dead Redemption: Undead Nightmare و Diablo 2: Lord of Destruction خطاب کرده اند.

بازی The Evil Within که در کشور ژاپن با نام Psychobreak هم شناخته می شود، شما را در نقش کارآگاهی به نام  Sebastian Castellanos قرار خواهد داد. فردی که پا به یک تیمارستان مملوع از موجودات شیطانی با محیطی جهنمی می گذارد تا اینکه همکار خود را بیابد و با کمی شانس، از محلکه بگریزد. برای این کار، شما از دریای مهمات و اسلحه برخوردار نخواهید بود؛ این بازی بر اساس سبک وحشت و بقا ساخته شده است و طبق توضیحات آقای Shinji Mikami، طوری خواهد بود که شما بتوانید با اسلحه های گوناگون و تله، دشمنان را نابود کنید البته انتظار یک عنوان شوتر پر زد و خورد را نداشته باشید چرا که در The Evil Within، همانطور که گفته شد، منابع زیادی وجود ندارد و شما باید از هوش و ذکاوت خود نهایت بهره را ببرید.

The Evil Within برای PlayStation 3 ،PlayStation 4 ،Windows PC ،Xbox 360 و Xbox One منتشر شده است.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید