AC: Unity Vs. Witcher 3: Wild Hunt | مسئله تاخیر و تاریخ انتشار بازی ها + تریلر بازی به همراه زیرنویس

۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵

در این فصل، با عناوین بزرگ AAA از سازنده ها و کمپانی های با استعداد و قدرتمند همراه بودیم و به تجربه آن ها پرداختیم. نکته دیگری که حتما مورد توجهتان قرار گرفته، شکست های این عناوین بزرگ بخاطر باگ های بی حد و اندازه و آماده نبودن برای عرضه بوده است. یکی از مثال های بارز این مورد، بازی Assassin’s Creed: Unity می باشد که مورد انتظار رسانه و بازیکنان بود اما بخاطر باگ ها و مسائل جزئی دیگر به شدت کوبیده شد. به نظر شما اعلام نمودن تاریخ انتشار بازی آن هم زمانی که در مرحله ساخت می باشد، کار درستی است؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

به عنوان یک گیمر، اکثرا از تاخیرها استقبال می کنیم، زیرا می خواهیم یک بازی سالم و بدون باگ بدستمان برسد تا یک بازی بی کیفیت و پراز مشکلات متعدد. اما آیا این تاخیرها همیشه خوب هستند؟ بدون هیچ شک و تفکری می توان گفت که AC: Unity به حداقل چندهفته کار بیشتر در طراحی و ساخت احتیاج داشت اما سازندگان در عرضه بازی تاخیری نینداختند.

وقتی یوبی سافت تاخیر The Crew و Watch Dogs را اعلام نمود، سهام این شرکت با کاهش 32% همراه بودند و این هم بخاطر نگرانی سرمایه گذاران بود. شاید بخاطر همین موضوع بود که یوبی سافت برای AC: Unity تاخیری در نظر نگرفت که سرانجام به شکست این عنوان ختم شد. از طرفی دیگر به The Witcher 3: Wild Hunt اشاره می کنیم که برای دومین بار تاخیر خورد و به جای فوریه 2015، در ماه مه عرضه خواهد شد. مسلما CD Projekt Red از شکست این بازی مانند بسیاری از بزرگان امسال چون Unity, Driveclub و Halo: The Master Chief Collection می ترسد.

این از مشکلات تاخیرها می باشد و همه مسائل ذکر شده این را می رساند که سازندگان تاریخ انتشار بازی هایشان را خیلی زود اعلام میکنند. به نظر شما بهتر نیست که سازندگان ابتدا از بازی خود اطمینان حاصل کرده و سپس تاریخ عرضه ای برای آن تعیین کنند؟ مسلما با اینکار، نه بازیکنان برای این بازی انتظار می کشند و نه نیاز می شود که عناوین با تاخیر همراه باشند.

و در نهایت برای شما نیز یک غافلگیری داریم، با توجه به اینکه این پست در ارتباط با بازی The Witcher 3: Wild Hunt می باشد، شما می توانید از همین پست تریلر جدید بازی به نام Elder Blood (که در TGA 2014 به نمایش درآمد) را به همراه زیرنویس فارسی با کیفیت HD دانلود کرده و آن را مشاهده نمایید – این تریلر زیبا را از دست ندهید!

آپدیت: لینک از سرور اختصاصی گیمفا قرار گرفت

دانلود تریلر The Witcher 3: Wild Hunt با کیفیت HD

دانلود زیرنویس تریلر

[jwplayer mediaid=”196388″]

زیرنویس از: عرفان استادی

نکته: در صورت اجرا نشدن زیرنویس، نام آن را با نام فایل تریلر یکی کنید

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید