گیفت کارت
گیفت کارت

آیا The Last Guardian برای PS4 نیز منتشر خواهد شد؟

mp3
۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۰

به احتمال زیاد این خبر باعث تعجب شما و نه هیچ کس دیگری خواهد شد. خالق این عنوان Famito Ueda در آخرین شماره ی مجله ی Dengeki Playstation از عنوان The Last Guardian صحبت کرده است و با توجه به صحبت هایی که با وی شده به نظر می رسد مقصد نهایی The Last Guardian از Ps3 به Ps4 تغییر کند.  در آخرین شماره ی مجله ی Dengeki Playstation از سازندگان مختلفی در مورد کنسول Playstation سوالاتی شده است. یکی از سوالات پرسیده شده در مورد خاطر انگیز ترین عنوان آن ها بر روی Playstation می باشد که جواب سوال را Famito Ueda داده است:

 The Last Guardian، به این دلیل این بازی را برگزیدم چون بسیار وقت صرف آن شده است و سازندگان این بازی سختی های بسیاری را تحمل کرده اند تا توانستند یک عنوان خوب را نمایش دهند، زمانی که برای ساخت بازی در نظر گرفته بودیم بسیار کم تر از زمانی است که صرف این بازی شده است.

عنوان The Last Guardian در سال 2009 برای PS3 منتشر شد و بعد از آن هیچ خبر خاصی از این عنوان درز نکرد. البته وب سایت kotaku در سال 2011 به صورت مخفی توانست این بازی را مشاهده کند. دقیقا همان سال که Ueda از Sony استعفا داد و جدا شد. سال پیش نیز Sony اعلام کرد که این بازی در دست ساخت است اما در جزو اولویت های ما نیست. با این که شایعات بسیاری از بازی منتشر شد هیچ خبری از این بازی در نمایشگاه توکیو گیم شو درز نکرد.

وقتی از جناب Ueda خواسته شد تا خاطراتی در مورد بازی های 2014 خود یا عناوینی که در سال های آینده قرار است منتشر بشوند، گفت:

صحبت های بنده با شرکت Sony در مورد The Last Gurdian پیش رفت زیادی داشت و در کل پیش رفت های بسیار خوبی داشتم، همچنین من در حال کار بر روی چند عنوان دیگر هستم که امیدوارم در زمان مناسب از آن ها رونمایی کنم.

در این همه سال بی خبری از این بازی این صحبت ها می تواند آرامش بخش باشد. با این که هیچ خبری از PS4 نشد اما آیا منظور Ueda از “شرایط جدید” کنسول جدید بوده است یا خیر؟

با توجه به صحبت های سازنده ها و شرکت سونی و تلاش هر چه بیش تر برای جذب مخاطب و طرفدار و Ueda هنوز اشاره ی مستقیم به این عنوان می کند می توان گفت The Last Guardian در انحصار Ps4 باشد ولی هنوز نمی توان مهر تاییدی بر آن زد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید