شفاف سازی سازندگان No Man’s Sky در ارتباط با بخش چند نفره بازی

۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۳

یکی از بازی های متفاوتی که در سال 2015 عرضه خواهد شد، No Man’s Sky می باشد که هم اکنون توسط Hello Games در دست ساخت بوده و برای PS4 و PC منتشر می شود. رئیس استدیو سازنده آقای Sean Hurray در صحبتی با Gameinformer، بعضی مسائل مربوط به بخش چند نفره بازی را روشن نمود که می توانید آن را در ادامه مطلب دنبال کنید.

در No Man’s Sky، همه بازیکنان در یک دنیا به ماجراجویی می پردازند اما نقاط شروع این ماجراجویی ها تصادفی هستند. با توجه به وسعت بازی، حتی اگر بدانید دوستتان در کدام نقطه از این دنیا قرار دارد، نمی توانید به او بپیوندید. پاره ای از صحبت های ایشان در این باره:

No Man’s Sky به مانند یک عنوان MMO نخواهد بود که شما در صفحه 60 هزار بازیکن را به صورت همزمان مشاهده کنید و با آن ها به تجربه بازی بپردازید. بازیکنان دیگر می توانند وارد بازی شما (و لابی مورد نظر) شوند و سپس آن را ترک کنند؛ به عنوان مثال می توان بازی Watch Dogs را نام برد.

همچنین برخورد با یک بازیکن در میدان نادر خواهد بود. به طور کلی، ایشان این امر را به وسیع بودن بازی نسبت دادند. با استفاده از پردازش های انجام شده، در بازی No Man’s Sky بیش از 18 کویینتیلیون (Quintillion) سیاره (!) وجود دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید