گیفت کارت
گیفت کارت

Sony و Evolution از عرضه عنوان Driveclub شرمسار هستند

۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۲

در این چند وقت اخیر، بازی های بزرگ بسیاری عرضه شدند که می توانستند بدرخشند اما بخاطر مشکلات متعدد فنی، مورد استقبال منتقدان و بازیکنان قرار نگرفتند. حتی سازندگان برخی از عناوین مورد انتظار از این موضوع درس گرفته و بازیشان با تاخیر رو به رو شده است. Driveclub نیز یکی از این بازی ها بود؛ مدیر بخش PlayStation انگلستان نیز در این مورد اظهار نظر کرد که در ادامه مطلب می توانید با صحبت های ایشان همراه شوید.

Fergal Gara گفت که هم سونی و هم Evolution (سازنده) از لانچ این بازی خجالت زده اند و از آن به عنوان مثالی برای تاخیر بازی هایی که برای انتشار آماده نیستند، استفاده کرد. همچنین ایشان قول دادند که نسخه PS Plus این بازی تا زمانی که سونی از کیفیت آن اطمینان حاصل نکند، عرضه نخواهد شد. او در ارتباط با سازندگان بازی گفت: آن ها نیز به اندازه ما خجالت زده هستند.

همچنین ایشان در مورد تاخیرها گفتند:

تاخیرها همیشه ناامید کننده اند و مسلما هدف ما این نیست که یک بازی انتظارات بازیکنان را برآورده نکند. شما باید (به عنوان یک سازنده) با اطلاعاتی که دارید بهترین کار را بکنید. تاخیر یک بازی، تصمیم خوبی است. البته اگر بازی ای با تاخیر عرضه شده و همچنان از مشکلات مختلف رنج ببرد، این مسئله مطلوب نخواهد بود اما بازهم از انتشار یک بازی خراب و مشکل دار بهتر است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید