علت تاخیر The Witcher 3 ترس بازار از عناوین بی کیفیت نسل جدید می باشد

۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۷

تاین چند وقته ما شاهد بازی های مختلفی برای نسل هشتم کنسول ها بوده ایم که کیفیت چندان قابل توجهی نداشته اند و سازندگان دائما به ضرب آپدیت، می خواهند که مشکلات را بر طرف کنند. جدیدترین بازی شرکت CD Projekt RED که هواداران بسیاری هم دارد، یعنی The Witcher 3: Wild Hunt، به تازگی تاخیر خورده است و ظاهرا سازندگان ترس بازار از عناوین بی کیفیت را دلیل این تاخیر دانسته و می خواهند که بازی آنها، بهترین عملکرد را داشته باشد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Adam Kiciński به عنوان رئیس CD Projekt RED، در صحبت های خود با یک نشریه اقتصادی لهستانی، اعلام کرده اند که انتشار The Witcher 3 آن هم با وضعیت فعلی که در آن است، غیر قابل قبول می باشد. ایشان گفته اند:

ایرادات ریز فراوانی وجود دارد چرا که این بازی بسیار عظیم است. این تنها دلیل تاخیر می باشد. ما فکرش را هم نمی کردیم که انقدر بزرگ باشد. بعد از اینکه همه چیز در کنار یکدیگر قرار گرفت، ما متوجه شدیم که این بازی، از مجموع دو عنوان اول هم بزرگتر است.

بگذارید یادآوری کنم: این یک بازی جهان باز است و نه خطی. ما تازه مشغول یاد گیری تجربه آن هستیم و در حال دریافت تکه های کوچک می باشیم. ما می دانیم که باید چه کاری انجام می شد و همان را هم انجام خواهیم داد.

ما نمی خواهیم که این بازی پر از باگ باشد و بر روی گیم پلی تاثیر بگذارد.

آقای Kiciński همچنین تاکید کرده اند که اعلام تاریخ انتشار برای ماه فوریه، آن هم به این زودی بسیار اشتباه بوده است و حال سازندگان بهای آن را دارند می پردازند. ایشان در ادامه گفته اند:

بازیکنان تصمیم ما را خیلی خوب قبول کردند. بازار از عناوین بی کیفیت نسل جدید واهمه دارد. ما قرار است که اسم خود را پای این بازی قرار دهیم پس نباید محصول بدی از آب در بیاید.

The Witcher 3: Wild Hunt در 19 مه (مصادف با 29 اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید