Alien: Isolation با آپدیتی جدید هم سخت تر شده است و هم آسانتر

19 آذر 1393 - 18:38

بازی Alien: Isolation امروز آپدیتی جدید را دریافت کرده است که دو درجه سختی جدید را به بازی اضافه می کند. یکی از آنها واقعا کابوس است و دیگری هم بازی را آسانتر می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی Alien: Isolation در حالت عادی آسان نیست زیرا سبک و روش کاملا متفاوتی را برای مخفی کاری در پیش گرفته است و قوانین خاص خود را دارد. در این میان عده ای چنین چیزی را دوست دارند و برخی هم آن را شدیدا مورد انتقاد قرار می دهند.

اگر از آن دسته کسانی هستند که بازی Alien: Isolation را دوست دارند و فقط دنبال یک درجه سختی آسانتر می باشند، گزینه Novice برای شما با آپدیتی جدید اضافه شده است. در این قسمت منابع بیشتر هستند، دشمنان دیرتر متوجه شما می شوند، حواسشان راحت تر پرت می شود و کمتر واکنش تهاجمی از خود نشان می دهند.

حال برخی هم هستند که همیشه دنبال چالشند و میزان سختی Alien: Isolation برای آنها حتی راضی کننده نبوده است! با آپدیت جدید، حالت Nightmare نیز اضافه شده است. در این بخش ردیاب شما شکسته است، نقشه خاموش می باشد، دشمنان تهاجمی تر هستند، سریعتر شما را پیدا می کنند و واکنش های تند تری را هم نسبت به حرکات شما خواهند داشت.

این آپدیت جدید را نصب کنید و از این دو حالت لذت ببرید.

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.