گیفت کارت
گیفت کارت

Square Enix تاکید می کند: قرارداد ما با مایکروسافت برای Rise of the Tomb Raider دارای مدت زمان است

۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۴

دیروز بود که خدمت شما عرض کردیم شرکت مایکروسافت انتشار بازی Rise of the Tomb Raider را بر عهده گرفته است. این مسئله باز هم سوالاتی را ذهن همگان به وجود آورد که آیا قرار است این عنوان، برای همیشه در انحصار کنسول های Xbox باقی بماند یا خیر؟ ظاهر که اینطور نیست و سازندگان دوباره اعلام کرده اند که قرار داد دارای مدت زمان محدودی می باشد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

زمانی که Rise of the Tomb Raider برای اولین بار به نمایش در آمد، طوری معرفی شد که انحصاری کنسول های Xbox است. کمی گذشت تا اینکه شرکت های مایکروسافت و Square Enix رسما اعلام کردند که قرارداد آنها برای این انحصاری بودن، زمان دار خواهد بود و تا ابد نیست. معرفی مایکروسافت به عنوان ناشر باز هم موج جدیدی از شایعات و بحث های فراوان را بین هواداران به وجود دارد که همگی در راستا همین انحصاری بودن به وجود آمدند. با این حال، Square Enix همچنان تایید می کند که Rise of the Tomb Raider برای همیشه انحصاری نیست. آنها در بیانیه خود گفته اند:

قرارداد ما با مایکروسافت برای بازی Rise of the Tomb Raider، دارای مدت زمان محدودی است اما ما فعلا اصلا در رابطه با این معاملات صحبت نمی کنیم و هدف ارائه یک بازی عالی بر روی کنسول های Xbox One و Xbox 360 می باشد.

واقعا دیگر گیج کننده شده است این طرز صحبت کردن ها و معلوم نیست که بالاخره چه می شود. از طرفی همه ما با لفظ “انحصاری زمانی” آشنایی داریم منتهی بعد سازندگان از صحبت پیرامون قرار داد امتناع می ورزند و هر از گاهی احتمال انحصاری شدن دائمی مطرح می شود.

0
0

نظرات