DLC جدید Sunset Overdrive با نام Mooil Rig در همین ماه منتشر خواهد شد

۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۵

بازیکنان Sunset Overdrive همانطور که در گذشته هم اشاره کردیم، شاهد انتشار DLC های مختلف به مرور برای این عنوان انحصاری کنسول Xbox One خواهند بود. یکی از آنها نزدیک به تعطیلات کریسمس منتشر می شود و شما می توانید با تهیه این بسته، ماجراجویی های تازه ای را تجربه کنید. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این DLC جدید که Mooil Rig نام دارد، دسترسی به سواحل شهر Sunset را محقق خواهد کرد که از یک چاه نفت موجود در این قسمت، پیامی محتوای درخواست کمک منتشر شده و بازیکنان بایستی این وضعیت را بررسی کنند. این DLC داستانی دارای شیوه های جدید برای نقل مکان، ماموریت های تازه، چالش های جدید و غیره می باشد.

Mooil Rig در تاریخ 23 دسامبر (مصادف با 2 دی) منتشر خواهد شد.

Sunset Overdrive یک بازی شوتر سوم شخص می باشد که توسط استدیو Insomniac Games ساخته شده و برای کنسول نسل هشتمی شرکت مایکروسافت یعنی Xbox One، به صورت انحصاری منتشر شده است. داستان این بازی که از جهانی باز نیز بهره می برد، چنین می باشد که در سال ۲۰۲۷ شرکتی به نام FizzCo یک نوشیدنی انرژی زا بسیار محبوب را تحت عنوان OverCharge Delirium XT عرضه می کند. حال این نوشیدنی تمامی افراد را به یک موجود هولناک جهش یافته تغییر داده است و یکی از کارکنان FizzCo در این میان سعی دارد که با بازماندگان از شهر Sunset بگریزند.

0
0