گیفت کارت
گیفت کارت

DLC جدید بازی The Last of Us Remastered امروز منتشر می شود

۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۰

The Last of Us Remastered که نسخه بازسازی شده یکی از بهترین عناوین کنسول PS3 برای PS4 می باشد، امروز قرار است که یک DLC جدید را مخصوص بخش چند نفره دریافت کند. این بسته محتویات مختلفی دارد و شما می توانید از جزئیات و قیمت های آن در ادامه مطلب مطلع شوید.

بسته Tactical Weapons Bundle به قیمت 2.99 دلار یا یورو عرضه خواهد شد و شامل اسلحه های شاتگان، کلت مسلسلی، تفنگ خط مقدم و کمان زوبین می باشد. اگر هم دوست دارید می توانید آنها را جداگانه به قیمت 0.99 دلار یا یورو خریداری کنید.

از طرف دیگر بسته Risk Management Survival Skills Bundle به قیمت 3.99 دلار و یورو عرضه خواهد شد که دارای مهارت های Lone Wolf ،Second Chance،Jack of All Trades،Lucky Break و Lethal Efficiency می باشد. باز هم شما می توانید آنها را به صورت جداگانه با قیمت 0.99 دلار خریداری کنید.

بسته Misfit Head Item Bundle نیز موجود است که ماسک های مختلفی را شامل می شود و 6.99 دلار یا یورو قیمت دارد. ماسک هایی که موجود هستند عبارتند از Viking Hat ،Plague Mask ،Smiley Mask ،Outlaw Mask ،Ski Goggles ،Broken Gas Mask ،Ballistic Helmet و Urban Camo Helmet که هر کدام را هم می توانید به صورت جداگانه تهیه کنید اما Plague mask فقط در باندل کامل موجود است.

دو بسته مخصوص حرکات شخصیت ها هم معرفی شده اند:

بسته اول: You’ll get Dust Myself Off،Evil Laugh،Game Over و Intimidation.

بسته دوم: You’re Done ،Combat Formation ،Stretch و I’m Watching You.

هر دو بسته به قیمت های 2.49 دلار یا یورو عرضه خواهد شد. شما می توانید هر یک از حرکات را هم جداگانه به قیمت 0.99 دلار خریداری کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید