گیفت کارت
گیفت کارت

نینتندو تولید برخی Amiibo ها را متوقف خواهد کرد

۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۲

ساخت و توزیع Amiibo، اولین قدم شرکت ژاپنی نینتندو در بازار مجسمه های مخصوص بازی ها می باشد با این حال گاهی چنین سوالی پیش می آید که مجسمه شخصیت های کمتر شناخته شده، تا کی تولید می شوند؟ ظاهرا نینتندو قرار نیست تا ابد این گونه شخصیت ها را تولید کند اما سازندگان اطمینان خاطر داده اند که Amiibo شخصیت های مشهور، همچنان تولید خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

یکی از نمایندگان شرکت نینتندو در صحبت های خود با سایت GameSpot گفته است:

ما برخی Amiibo ها را همیشه در خط تولید خواهیم داشت. این برنامه تنها برای محبوب ترین شخصیت های ما، مانند Mario و Link می باشد. به خاطر محدودیت هایی که در بازار و قفسه فروشگاه ها وجود دارد، یک سری از Amiibo ها زمانی که محموله فعلی خود را کامل فروختند، دیگر تولید نمی شوند.

هنوز معلوم نیست که دقیقا کدام شخصیت ها دیگر تولید نمی شوند اما اگر قصد خرید Amiibo شخصیت های Marth ،Villager و Wii Fit trainer را دارید، توصیه می کنیم که سریعتر اقدام کنید.

Amiibo ها (که برای زیباسازی به صورت amiibo نوشته می شوند) یک سری مجسمه هستند که شرکت نینتندو آنها را برای دو کنسول محبوب خود یعنی Wii U و ۳DS عرضه کرده است. amiibo در بازی های تعیین شده، دقیقا مانند Skylanders و Disney Infinity عمل می کند و تمامی آنها بر اساس شخصیت های مهم دنیای نینتندو تهیه شده اند. شما می توانید اطلاعات موجود در هر amiibo را به وسیله قابلیت NFC به کنسول خود منتقل کنید و از امکانات آن بهره مند شوید.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید