گیفت کارت
گیفت کارت

واکنش های نامناسب باعث شده است که شخصیت جدید Tekken 7 برای کشورهای غربی عرضه نشود

۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۴

همین دو روز پیش بود که سازندگان اعلام کردند، Lucky Chloe به Tekken 7 خواهد آمد و به عنوان یک مبارز قابل بازی حضور خواهد داشت. با این حال طراحی این شخصیت ظاهرا چندان به سلیقه برخی خوش نیامده و اعتراضات فراوان باعث شده است که سازندگان در تصمیم خود، برای عرضه این شخصیت در نسخه غربی Tekken 7، تجدید نظری داشته باشند. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

به سبک طراحی ژاپنی، شخصیت Lucky Chloe یک دختر نوجوان است که هدفونی با گوش های گربه ای بر روی سر خود گذاشته، دست کش های گربه ای دارد و یک دامن کوتاه هم بر تن کرده. تریلر او را هم می توانید در این خبر مشاهده کنید.

این طراحی بر خلاف سلیقه آسیایی ها، به مزاج بازیکنان آمریکا خوش نیامده است و ما شاهد واکنش های بسیار تندی در انجمن های سایت NeoGAF هستیم. دلیل آن هم این اعلام شده که بیش از حد تکراری، عجیب غریب و یا شاید هم هر دو می باشد. زمانی که این خبر به گوش آقای Katsuhiro Harada رسید، ایشان هم چنین مسئله ای را بی پاسخ نگذاشتند و چنین متنی را ارسال کردند:

سلام دنیای کوچک. من برای شما یک شخصیت هیکلی کچل خواهم ساخت.

من برای شما یک شخصیت دیگر عرضه می کنم و قبلا هم گفته بودیم شخصیت های جدیدی را داریم.

به عنوان مثال: سر او بی مو و پوستی است، هیکل زیادی دارد، حملاتش هم قدرتمند است (من خودم چنین چیزی را دوست ندارم ولی اگر شما می خواهید مشکلی نیست).

در ادامه یکی از هوادران جویای این مسئله شد که برخی شخصیت ها به کل از Tekken 7 حذف شوند و آقای Harada هم در پاسخ گفتند که “نگران نباشید، این شخصیت ها فقط برای اروپا و آسیا هستند”. حالا چنین چیزی واقعی است؟ ظاهرا بله و آقای Harada هم بیخود مضاح نمی کنند:

من همیشه جدی هستم.  اگر نیازی ندارید = من آنها را عرضه نمی کنم، اگر به آن نیازی دارید = من آنها را عرضه می کنم. کل این مسئله همین است.

حال نظر شما دباره این شخصیت چیست؟!

Lucky Chloe

Tekken 7 در فوریه 2015 منتشر خواهد شد.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

 • اتفاقا خیلی هم شخصیت با حالیه Yes

 • BRUCE . LEE گفت:

  من که مشکلی باهاش ندارم – مبارک دختر خانوما باشه Yes

  عشق من به تکن فقط یک چیزه و اونم ***بروسلی*** In Love Kiss In Love

 • .Man. گفت:

  میگم این نویسنده و مدیر ها هم راه افتادنا Neutral زمان ما لب تر نمیکردن باید خودتو میکشتی جوابت رو بدن الان … Neutral

 • X.O.I.T.B گفت:

  آخه چرا؟؟ Grin
  من که باهاش کار داشتم! ROTFL
  راستی فک کنم توی نسخه ای که میاد تو ایران این شخصیت باشه چون ما که تو آسیاییم Neutral Question Laugh

 • farhad93 گفت:

  چقدر دوست دارم شخصیت های سوسولو تو این بازی خرد کنم Shout Shout Shout Pissed Off Quiet Evil Grin Yes

 • Jin_Kazama گفت:

  به نظر من اشتباه هارادا این بود که این شخصیت جدید رو تنها معرفی کرد و اگه همراه چند کاراکتر جدید دیگه معرفی میشد این واکنشهای تند رو نمیدیدیم . چند روز پیش با معرفی این کاراکتر موج گسترده ای از اعتراضات در وبسایتها و شبکه های اجتماعی به راه افتاد تا جایی که هارادا خیلی از منتقدین رو در صفحه شخصیش بن کرد . اتفاقا بر خلاف تصور دوستان خیلی از این معترضین گیمرهای مونث بودن و البته آمریکایی هم نبودن . خیلیاشون اروپایی ، عرب و لاتین بودن و حرفشون این بود که به جای تعداد زیاد دختربچه های لوس و بی عقل منتظر معرفی کاراکترهای زن مبارز جدی هستن . بر خلاف بازیهایی مثل استریت فایتر و کینگ آو فایترز تکن انیمه کامل نیست و یه چیزی بین انیمه و فیلم هستش . بنابراین وجود کاراکتری به صورت انیمه و مانگا به هویت تکن ضربه خواهد زد . خیلیا معتقد بودن هارادا برای جلب توجه دخترای کاسپلیر که خودشونو به شکل کاراکترهای بازی در میارن این کارو کرده . خیلی از منتقدین درخواستشون صورت و لباسی واقع گرایانه تر برای این کاراکتر بود . خیلیا هم به تکراری و تلفیقی بودن کاراکتر جدید از چند کاراکتر قبلی مثل آلیسا و ژاویو و آسوکا و لیلی بود و میگفتن رنگ و مدل لباس و موی شخصیت باید متفاوت تر باشه . در کل من خیلی مخالفتی نداشتم با این کاراکتر . به هر حال هر کی خوشش نمیاد میتونه کاراکترهای دیگه رو انتخاب کنه .

 • Q گفت:

  لیلی از این سوسول تر و نفرت انگیزتره ROTFL
  ولی اینم خیلی جلفه. من فقط با اون زنه زافینا حال میکنم. خیلی فناش باحاله Yes
  تکن دیگه مرده. اگه به این گرافیک زپرتی میگن آنریل4، پس دیگه بیخیالش کلا!
  عشق است مورتال و استریت فایتر

 • اقا نگو دختر رد میشه الان یه دختر میاد ميخونه…
  زشته بقوله یکی از دوستان با معرفت
  خونواده رد ميشه
  راستی این بازی برای چه پلتفرم هایی خرضه میشه؟وتاریخ عرضه دقیقش کی؟