گیفت کارت
گیفت کارت

انتشار Rise of the Tomb Raider بر عهده مایکروسافت است

۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۰

همانطور که می دانید بازی Rise of the Tomb Raider، برای کنسول نسل هشتمی شرکت مایکروسافت یعنی Xbox One، انحصاری زمانی است. حال امروز یکی از کارکنان مایکروسافت رسما اعلام کرده اند که شرکت نامبرده، وظیفه انتشار این بازی را نیز بر عهده گرفته است. برای اطلاعات بیشتر پیرامون این مسئله با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Aaron Greenberg به عنوان رئیس بازاریابی Xbox Games، امروز در سایت توئیتر، متن زیر را در پاسخ به سوال یکی از هواداران منتشر کرده اند:

بله Rise of the Tomb Raider را ما منتشر می کنیم.

این مسئله باعث شد که جزئیات بیشتری پیرامون قرار داد شرکت مایکروسافت با Square Enix دستگیر ما شود منتهی از طرفی چنین سوالی پیش می آید که تکلیف پورت های آینده چه می شود؟

حضور مایکروسافت قائدتا به این معنی است که شرکت مذکور، هزینه های بازاریابی و توزیع را بر عهده گرفته است. چنین کارهایی هم دقیقا برای این انحصاری بودن انجام شده است. از طرفی دیگر اعلام شدن مایکروسافت به عنوان ناشر، نشان می دهد که چقدر روابط سازندگان و این شرکت عمیق شده است. خود این مسئله می تواند در آینده منجر به یک بازی کاملا انحصاری شود یا اینکه مدت زمان انحصاری بودن، بسیار طول خواهد کشید.

فعلا دو شرکت Square Enix و مایکروسافت صرفا می گویند که بازی Rise of the Tomb Raider، “انحصاری کریسمس 2015” می باشد. سایت GameSpot با سازندگان در ارتباط است تا جزئیات بیشتری را پیرامون این انتشار کسب کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید