بسته الحاقی Goblins vs. Gnomes از هم اکنون برای Hearthstone در دسترس است

۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰

اگر صبر شما هم مانند خیلی دیگر از هواداران بازی کارتی شرکت Blizzard یعنی Hearthstone، برای تجربه جدیدترین بسته الحاقی آن لبریز شده است، خبرهای خوبی خوبی داریم. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بسته الحاقی Goblins vs. Gnomes از هم اکنون در دسترس است و فردا هم بازیکنان استرالیایی می توانند آن را تهیه کنند. Goblins vs Gnomes که محتویات جدیدی را برای Hearthstone به همراه دارد، از ۱۲۰ کارت جدید بهره می برد. در Goblins vs Gnomes ما شاهد “یک نبرد حماسی بین مهندسین گابلین و رقبای نوم آنها هستیم و در این میان ماشین آلاتی که میسازند، کاملا غیرقابل پیش بینی خواهد بود”.

شخصیت های موجود در کارت ها برای بازیکنان World of Warcraft و Hearthstone آشنا خواهد بود در حالی که برخی آنها به کلی جدید هستند.

شرکت Blizzard در بیانیه رسمی خود پیرامون انتشار این بسته اعلام کرده است:

بسته کارت های Goblins vs Gnomes منتشر شده اند و شما می توانید آن را با واحد پولی داخل بازی و یا پرداخت پول واقعی خریداری کنید. قیمت این بسته دقیقا مشابه دیگر  بسته های Expert می باشد که برای Hearthstone: Heroes of Warcraft عرضه شده بودند. همچنین بازیکنان می توانند Goblins vs Gnomes را از طریق بازی در Arena بدست آورند یا اینکه با Arcane Dust آن را خلق کنند.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.