صدور مجوز موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره بازی‌های رایانه‌ای

۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲

قائم مقام بنیادملی بازی های رایانه‌ای گفت: مجوز موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره بازی‌های رایانه‌ای را این بنیاد صادر می کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، “حسن کریمی قدوسی” افزود: به موجب حکم شماره 125687/1 مورخ 08/09/93 وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، اختیار صدور مجوز موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره بازی‎های رایانه‌ای به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای واگذار شد.
وی ادامه داد: به همین منظور ایجاد ساز و کارهای اجرایی صدور مجوز مذکور در معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد با هماهنگی با دبیرخانه هیات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی و هنری در دست اقدام است.
قائم مقام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: با توجه به جلسات کارشناسی برگزار شده امیدواریم از اواخر آذرماه نسبت به ثبت درخواست اشخاص حقیقی و حقوقی و صدور مجوز ایشان اقدام شود.
کریمی قدوسی یادآور شد: در حال حاضر صدور مجوز موسسه فرهنگی و هنری بازی‌های رایانه‌ای در سه حوزه تخصصی “تامین، تولید و توزیع بازی‌های رایانهای ایرانی و خارجی”، تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای ایرانی” و “ویرایش و ترجمه بازی‌های رایانه‌ای خارجی” پیش بینی شده است که در آینده نزدیک صدور مجوز انجمن ها و تشکل های تخصصی در حوزه تولید نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.
قائم مقام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به مزایای دریافت مجوز موسسه فرهنگی و هنری اشاره کردو توضیح داد: استفاده از معافیت مالیاتی فعالیت در حوزه فرهنگی از مزایای این موسسات است که این امر یکی از دغدغه‌ها و مشکلات پیش روی افراد شاغل در این حوزه است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

 • Neutral موضوع داره دی میشه!!!

 • Amir_ps گفت:

  من نمیدونم چرا این کارارو میکنن مگه مواد مخدره ؟؟!!
  به خدا دلخوشیمون همین بازی ها بودکه اونم از ما گرفتن
  خداااا رحم کنه

 • داداش اینا میخوان ما از witcher3 بگذریم بریم گرشاسپ ۲ بازی کنیم ! ختم کلام همینه Neutral

  • mamad-m416 گفت:

   تو خوابشون بتونن این کارو بکنن Evil Grin
   اگه این کارو کنن تا آخر عمرم بازی ایرانی مجانی هم بهم بدن بازی نمیکنم Neutral
   اصلا از دنیای game خداحافظی میکنم Grin

 • mamad-m416 گفت:

  من نمیدونم چجوری میخوان جلوی بازیها رو بگیرن Neutral
  یعنی در هر مغازه مامور میزارن؟ Neutral
  هر کاری کنن نمیتونن جلوی ما رو بگیرن Evil Grin

  • Amir_ps گفت:

   آره داداش درسته
   ولی این کارشون اصلا به نفع بازارشون نیست
   یادشون رفته که اینجا ایرانه ….

 • اینا درو ببندن ما از پنجره میریم Grin

 • BL FL گفت:

  هولی شتِتِتِتِتِتِتِتِتِتِتِتِتِتِتِتِتِتِتِت.چیه دارم کالاف میزنم.به کوری چشم بعضی ها که در آینده میخوان ویرایش و ترجمش کنن Grin

 • SMAUG گفت:

  می خوان وضعیتو شبیه صنعت خودروسازی کنن که با 20 میلیون پراید پیراید می خریم اما نمی دونیم با پولی که می پردازیم می تونیم چه ماشین های با کیفیت تری بخریم.

  به قول دوستمون باید به جای BATTLE یا COD یا … بشینیم مبارزه در خلیج عدن بازی کنیم.

 • SMAUG گفت:

  می خوان وضعیتو شبیه صنعت خودروسازی کنن که با 20 میلیون پراید می خریم اما نمی دونیم با پولی که می پردازیم می تونیم چه ماشین های با کیفیت تری بخریم.

  به قول دوستمون باید به جای BATTLE یا COD یا … بشینیم مبارزه در خلیج عدن بازی کنیم.

  • mamad-m416 گفت:

   به جای COD یا BATTLE بشینیم مبارزه در خلیج عدن بازی کنیم؟
   کامپیوترم رو آتیش میزنم ولی با این کارشون دیگه بازی ایرانی نمیخرم.

 • srhz گفت:

  ولی خیلی ادمای ساده ای هستن چون زمانی که به راحتی بازی مورد علاقمون رو بدست میاریم دستمون میره که واسه حمایت هم بازیا مزخرف ایرانو بخریم ولی با این کار اون هزینرو میدیم به سایتا خارجی واس دانلود بازیای مورد علاقمون از جلو هر بازی ایرانیم که بگزریم بجا خرید بخاطر حمایت چندتا فوش جانانه نثارش میکنیم یعنی واقعا تصمیمه مزخرفی گرفتن و فقط خودشونو بازیاشونو از چشممون انداختن ناجووووور

 • Pilgrim گفت:

  دوست عزیز:mamad-R9270X
  دیگه دوره رفتن به مغازه و پول دادن گذشته،من مدت هاست که دیگه پولمو به این گدا گشنه ها ندادم و خودم بازیارو دانلود می کردم….اینام دقیقا دست گذاشتن رو نقطه ضعف،دارن سایت ها رو از لینک دانلود بازی خالی می کنن…در واقع این کارو هم کردن.
  مطمئن باش اون مغازه دار هم بازی رو دانلود میکنه به تو می فروشه پس دیگه مامور گذاشتن لازم نیست…یه کمی مسخره بازی رو بذارید کنار و جدی بگیرید این قضیه رو