گیفت کارت
گیفت کارت

پیشروی شخصیت شما به سری جدید Destiny منتقل خواهد شد

۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۵

ساخت بازی Destiny 2 مدتی می شود که کلید خورده است و احتمالا خیلی از شما هم این سوال برایتان پیش آمده است: “آیا می توان شخصیتی را که در بازی اول ساخته و با آن بازی را به پیش برده ایم، در عنوان بعدی هم استفاده کرد؟” جواب این سوال را سازندگان اعلام کرده اند و جزئیات کامل پیرامون این موضوع، در ادامه مطلب موجود می باشد.

آقای David “DeeJ” Dague طی صحبت های خود با سایت IGN اعلام کرده اند که بازیکنان خواهند توانست، شخصیت های خود را (که در بازی Destiny با نام Guardian شناخته می شوند) در بازی بعدی هم استفاده کنند. ایشان گفته اند:

ایده Guardian ـیی که ساخته اید این می باشد که آن را در ماجراجویی های خود به همراه داشته باشید. اگر مردمی که بازی های دیگر را تجربه کرده اند نگاه کرده باشید، متوجه می شوید که یک جور رابطه دراز مدت با همان شخصیت ها برقرار کرده اند.

در ادامه این صحبت ها، استدیو Bungie رسما تایید کرد که پیشروی شما، به صورت 100 درصد و کامل منتقل خواهد شد. آقای Dague هم در ادامه پیرامون آینده Destiny گفته اند:

من طراحی های اولیه جدید و اسلحه های هیجان انگیزی را بر روی صفحه نمایش دیگران دیده ام.

خیلی سرگرم کننده است که در استدیو قدم بزنم زیرا همیشه یک نفر به مکان بعدی که میروید، دشمن بعدی که با آن مواجه می شوید و چیزهای بعدی که بدست می آورید فکر می کند.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید