اطلاعات جدیدی از بازی Uncharted 4 منتشر شد

۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۷

دیروز سونی مراسم PlayStation Experience را با نمایشی از بازی  Uncharted 4 اغاز کرد. نمایش 15 دقیقه ای بازی Uncharted 4: A Thief’s End را می توان با توجه به این که این بازی در مرحله ماقبل الفا قرار دارد و یک سال با تاریخ عرضه ان فاصله داریم، خارق العاده توصیف کرد. حال سازندگان در مورد گرافیک این بازی صحبت های جدیدی کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اعضای استودیو ناتی داگ اخیرا به سوالات برخی طرفداران در توییتر پاسخ داده اند. ان ها در لا به لای سخنانشان اشاره کرده اند که تک تک بافت های این بازی به صورت اختصاصی به وسیله دست های هنرمندان این استودیو طراحی شده. حال بافت های این بازی در نمایش دیروز را به یاد اورید.

همچنین ان ها گفته اند که از نظر کیفی نمایش دیروز بازی Uncharted 4 به سان ذره ای جدا شده از کوه یخ بوده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • یعنی چی که بعضی ها میگن uncharted از tomb raider تقلید کرده؟ قرار نیست که با هر بازی که میاد یه سبک جدیدی کشف بشه . سبک بازی ها مشخصه اما این که کدوم بازی ساز بتونه بهترین استفاده رو ازش بکنه و نوآوری بیشتری توش داشته باشه مهمه که در این زمینه tomb raider به هیچ وجه توانایی مقابله با uncharted رو نداره هیچ کدوم از نسخه های این بازی متای بالا تر از 85 نداشته بعد بعضی میان رقیب یه بازی شاهکار میدوننش Shock تو آخرین نسخه ی tomb raider هم کاملا از جو و اتمسفر uncharted الهام گرفته Razz (البته هدفشون این بوده Laugh )…. مثلا قبل god of war هم بازی ها ی زیادی در این سبک بود باید بیایم با god of war مقایسه کنیمشون؟ اصلا کدومشون اندازه ی یه تار موی کریتوس ارزش دارن؟؟؟نمیگم بد هستن اما شاهکار نیستند این god of war بود که با داستان و گیمپلی جذاب و نوآوری به یک شاهکار بی رقیب تبدیل شد در باره ی uncharted هم این موضوع صادقه….

    0
    0