گیفت کارت
گیفت کارت

Phil Spencer: مراسم PS Experience خوب بود اما ما بازی های 2015 را هم در پیش داریم

۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۲

مراسم PlayStation Experience دو روز به طول می انجامد و دیگر کم کم به انتهای آن نزدیک می شویم ولی معرفی ها و نمایش هایی که دیروز صورت گرفت، خارق العاده بودند و همه را مات و مهبوت کردند. با این حال، سال 2015 فقط مخصوص انحصاری های Playstation 4 نیست و شرکت مایکروسافت هم عناوین داغی را برای کنسول نسل هشتمی خود آماده کرده است. صحبت های آقای Phil Spencer، به عنوان رئیس بخش Xbox  را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

آقای Spencer در سایت توئیتر گفته اند که PlayStation Experience “مراسم خوبی” بوده است و این مهم “روش خوبی” بود که سونی برای 20 سالگی Playstation جشن بگیرد.

مراسم PlayStation Experience برای ایشان جذاب جلوه کرده است اما آقای Spencer گفته اند که “حس خوبی برای بازی های Xbox در سال 2015 دارند”. آقای Spencer در ادامه گفته اند:

من خیال راحتی با عناوین انحصاری خودمان در سال 2015 دارم. برخی معرفی شده اند و برخی هم خیر. 2015 سال خوبی برای هواداران Xbox خواهد بود.

همچنین هواداران نظر ایشان را در رابطه با ایجاد یک مراسم مانند PlayStation Experience برای Xbox جویا شده اند. پاسخ بدین شرح است:

من مراسم X0 را دوست دارم. شاید هم اگر ما مراسم مخصوص خود را داشته باشیم خیلی خوب است. با این حال مهمتر از این موارد، نمایش های E3 و Gamescom هستند.

دو عدد از مهمترین بازی های Xbox One برای سال 2015 عبارتند از: Halo 5: Guardians و Rise of the Tomb Raider.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • boypersia گفت:

  درود بر همه کسانی که به صنعت گیم کمک می کنند چه سونی چه ماکروسافت
  فقط این وسط نینتندو وجود داره که سعی داره این صنعت رو عقب نگه داره هنوزم بازی هایی می سازه که 20 ساله هیچ تغییری روشون نداره No No No
  سونی و ماکرو Yes Yes
  نینتندو No No No

  0
  0