گیفت کارت
گیفت کارت

Gran Turismo برای PS4 بهترین Gran Turismo بر روی قدرتمندترین کنسول تاریخ خواهد بود

۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۷

سری بازی Gran Turismo از محبوب ترین IP هایی می باشد که شرکت سونی برای کنسول های Playstation خود تصاحب کرده است. عناوینی که همیشه با نوآوری و پیشرفت های روز افزون، شگفتی کاربران را به همراه داشته اند و قرار است که این مسیر، در نسل هشتم و با کنسول Playstation 4 ادامه پیدا کند. مراسم Playstation Experience همانطور که گفته بودیم، دو روزی طول خواهد کشید و هواداران می توانند با اعضای استدیو های مختلف که برای PS4 و PS3 بازی میسازند ملاقات داشته باشند. اعضای تیم Gran Turismo هم در این مراسم حضور داشته و توضیحاتی را پیرامون بازی در دست ساخت خود ارائه کرده اند.

هواداران از مدیر روابط عمومی استدیو Polyphony Digital، یعنی Eric Fishback سوال کردند که Gran Turismo بر روی PS4 چگونه خواهد بود؟ پاسخ هم جالب است:

چیزی که شما می توانید از Gran Turismo در PS4 انتظار داشته باشید، که قدرتمندترین کنسول تاریخ است، بهترین Gran Turismo ـیی خواهد بود که شما می توانید تصور کنید.

سری جدید Gran Turismo مسلما در دست ساخت و آقای Fishback هم مجددا این موضوع را تایید کردند منتهی هوادارن موفق نشدند که اطلاعات بیشتری را از ایشان کسب کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید