ادعای هواداران در رابطه با افت گرافیکی The Witcher 3 و پاسخ سازندگان به این مسئله

۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۲

به نظر می رسد که جدیدترین تریلر بازی The Witcher 3: Wild Hunt، برخی هواداران را بسیار ناامید کرده است. با اینکه هنوز هم این تریلر حماسی و زیباست، گرافیک آن ظاهرا افت کرده است. با توجه به توضیحاتی که از سوی افراد اشاره شده منتشر شده است، شخصیت های موجود در تریلر، زمین و حتی یک سری بافت ها شدیدا از نظر کیفیت بصری افت کرده اند. حال آیا چنین چیزی رسمی است و حقیقت دارد؟ آیا The Witcher 3 افت کرده؟ پاسخ سوالات در ادامه مطلب موجود است.

هواداران تصمیم گرفتند که در کانال رسمی یوتیوب بازی مذکور اعتراض خود را اعلام کنند و فردی هم با نام کاربری JohnReese چنین نوشته است:

افت گرافیکی حقیقت دارد. من ابتدا چنین چیزی را باور نداشتم اما کاملا حقیقت دارد. با این حال هنوز تریلر بسیار خوبی است و مطئنم که این بازی هم هیجان انگیز خواهد بود.

اعضای استدیو CD Projekt RED هم دست روی دست نگذاشتند و آقای Marcin Momot در پاسخ به این مسئله گفته اند:

من معتقدم که اینجا بایستی یک سری توضیحات ارائه شود. متاسفانه ما اینبار با مشکلات فشرده سازی YouTube مواجه شده ایم. ما در تلاش هستیم که هر چه سریعتر این مسئله را حل کنیم و یک نسخه دیگر را آپلود کنیم. این ویدئو جدید کیفیت بسیار بالاتری خواهد داشت. من به شما قول می دهم که هیچ گونه افت گرافیکی صورت نگرفته است. من هر روز دارم این بازی را تماشا می کنم و بایستی بگویم که خیره کننده است.

سایت Gamersryde یک نسخه 1080p را از این تریلر که گفته می شود افت گرافیکی داشته منتشر کرده است که می توانید از این دو لینک آن را تهیه کنید: لینک کمکی اول – لینک کمکی دوم

تصاویری هم که در اینجا مشاهده می کنید، از تریلرها تهیه شده اند و منظور اعتراضات کاربران را متوجه خواهید شد:

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید