Gamespot: آیا The Order: 1886 صرفا یک بازی کلید زنی با تیراندازی های تفننی است؟

۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱

The Order: 1886 یکی از جنجالی ترین عناوین انحصاری کنسول نسل هشتمی Playstation 4 می باشد اما آیا این همان بازی است که لایق ثانیه شماری برای انتشار می باشد؟ شاید آنقدرها هم که گمان می رود بازی خوبی نیست و فقط گرافیک عالی دارد. اسلحه ها و طراحی ها علی هستند، اما گیم پلی QTE در این عنوان زننده است. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه  باشید.

به یاد داشته باشید که این متن و ویدئو تهیه شده، هر دو از سایت Gamespot هستند و نظرات نویسندگان کادر گیمفا را منعکس نمی کنند.

بگذارید همین اول کار به شما بگوییم که بازی The Order: 1886 از نظر گرافیکی خارق العاده است و یکی از زیباترین بازی های PS4 می باشد. منتهی تا اینجایی که من این بازی را تجربه کرده ام (به نقل از Mark Walton)، چنین گرافیکی صرفا با یک اکشن بیخود و لوس ترکیب شده است. گرافیک سینمایی The Order واقعا عالی است و میزان جزئیات لندن ویکتوریایی در آن بسیار بالاست. تمامی سلاح ها، پوشش های آن زمان، مضمون استیم پانک و غیره همگی با دقت و مطالعات در بازی پیاده سازی شده اند.

چیزهایی زیادی وجود دارد که می توان در رابطه با The Order: 1886 دوست داشت. مرحله ای که من اخیرا تجربه کردم بر روی یک کشتی هوایی بود که شروع قابل قبولی را هم داشت. منتهی بعد از اینکه من وارد این کشتی شدم، همه چیز تبدیل شد به یک بازی تیر اندازی و پناه گرفتن خیلی ساده. من با همراهانم حرکت می کردم، آنها مسیر درست را نشان می دادند، درهای قفل را باز می کردند و می گفتند که چه کسی را بکشم. سرانجام کار به دری رسید که آنها نمی توانستند باز کنند و من هم باید با از طریق یک مینی گیم، کار را به سرانجام میرساندم. بعد از این بخش خطر دیده شدن توسط نگهبانان شما را تحدید می کند و بایستی با مخفی کاری دشمنان را نابود کنید. این قسمت به خودی خود بسیار مشکل است و بخششی در این بازی وجود ندارد. من تنها کمی زودتر از موقع، از کاور اطرف را سرک کشیدم و بلافاصله به صفحه مرگ منتقل شدم بدون اینکه فرصت درست کردن اشتباه خودم را داشته باشم.

بله من نباید نگهبانان را خبردار میکردم اما چرا باید ناگهان به چک پوینت قبلی پرتاب شوم بدون اینکه هیچ گونه فرصتی داشته باشم؟ گذشته از این بخش ما وارد قسمتی می شویم که شورشی ها در لباس افسران نظامی هستند. آن افراد باید کشته شوند و تنها راه تشخیص آنها، درجه روی شانه ها است که این مهم را شورشیان ندارند. به نظر کار آسانی است اما خود بازی تمامی دشمنانی که باید کشته شوند را علامت گذاری می کند و چنین توضیحاتی برای تشخیص دشمنان بی معنی می شود.

اگر بخش تیراندازی این بازی واقعا لذت بخش بود، می شد کمتر خرده گرفت. اسلحه ها سیستم به کار رفته برای پناه گیری خوب هستند ولی این بازی هیچ وقت در حد عنوانی مانند Gears Of War عمل نمی کند. البته شاید هم داستان در حدی باشد که بازیکنان را مجاب به پایان رساندن The Order: 1886 کند ولی تا به اینجایی که من رفتم، بازی مذکور باید چیزهای بیشتری را ارائه کند.

ویدئویی که در زیر مشاهده می کنید توسط Danny از Gamespot تهیه شده و به همین موضوع اشاره دارد:

[jwplayer mediaid=”195757″]

دانلود با کیفیت HD

0
0

نظرات