گیفت کارت
گیفت کارت

LEGO Ninjago: Shadow of Ronin برای عرضه در بهار 2015 معرفی شد

۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۱

شرکت Warner Bros Interactive Entertainment، استدیو TT Games و LEGO Group، امروز جدیدترین عنوان در سری بازی LEGO Ninjago را با نام LEGO Ninjago: Shadow of Ronin معرفی کرده اند. برای توضیحات بیشتر پیرامون این بازی با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Tom Stone به عنوان یکی از مسئولین ارشد استدیو TT Games در رابطه با این بازی جدید معتقدند:

بازی LEGO Ninjago: Shadow of Ronin، وسیع ترین عنوان در سری Ninjago خواهد بود که ما تاکنون خلق کرده ایم. کودکان با حضور دشمنان، اسلحه ها، خودروهای جدید و حتی اژدها، گیم پلی هیجان انگیزی را تجربه خواهند کرد.

شخصیت منفی بازی Shadow of Ronin، همانطور که از نام بازی هم پیداست، Ronin نام دارد؛ فردی که به واسطه سلاحی با نام Obsidian Glaive و ارتش آهنین سامورایی های خود، خاطرات نینجاها را دزدیده است. حال دیگر نینجاها نمی دانند که چطور بایستی عناصر مختلف را در مبارزات خود به کار بگیرند. بازیکنان وظیفه دارند که هر چه سریعتر Obisidian را پیدا کنند تا اینکه Ronin به هدف شوم خود، یعنی توقف Ninjago برای همیشه، دست پیدا نکند.

اگر شما این برنامه تلویزیونی را دنبال کرده باشید، احتمالا با مکان هایی همچون Toxic Bogs ،Ice Temple و دهکده کوهستانی Spinjago آشنایی دارید. تمامی این قسمت ها در بازی هم وجود دارند و نینجاها در دهکده ای که به آن اشاره کردیم، تحت تعلیم Grand Sensei Dareth و Sensei Wu هستند. بازیکنان با Spinjitzu، قابلیت های خود را در به کار گرفتن عناصر طبیعت استفاده می کنند تا اینکه راه خود را از میان دشمنان و موانع مختلف پیدا کنند.

LEGO Ninjago: Shadow of Ronin در بهار 2015 برای 3DS و PlayStation Vita منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید