چشمان عاشقان در PS Experience بیشتر نوازش داده می شود!

۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۹

به زودی PlayStation Experience اغاز می گردد. دو industry insider(در اینجا به معنی کارمندانی است که گاهی اسرار شرکتشان را فاش می کنند.) محبوب و مشهور در مورد ان چه سونی برای این مراسم در نظر گرفته، صحبت هایی کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

خیلی از ما بازیبازان از نمایش بدون زرق و برق و بی روح بازی The Order: 1886 در The Game Awards ناامید شدیم. اما با توجه به گفته های اخیر shinobi602 تریلری که در همایش The Game Awards دیدیم، فقط ذره ای از بزرگی و عظمت ان چیزی که قرار است در PS Experience به نمایش دراید را داشته است.

shinobi602 در انجمن Neogaf نوشته:

فردا ما شاهد یک نمایش 45 دقیقه ای از بازی The Order: 1886 در PS Experience خواهیم بود.

بیایید با یک دیگر روراست باشیم. به راستی یک نمایش 45 دقیقه ای از این بازی می تواند مغز هر بنی بشری را بترکاند! از ابتدای معرفی بازی The Order: 1886، سازندگان این بازی مشغول به رخ کشیدن گرافیک این بازی به ما و دیگر همکارانشان بوده اند! بیایید همگی دعا کنیم که این خوشگل صنعت گیم چیزی از گیم پلی اش نیز به ما نشان دهد.

The Game Awards برای ما بازیبازان به سان یک پیش غذای خوشمزه بود! مراسمی که بیشتر تمرکز گرداننده اش یعنی Geoff Keighley بر روی نمایش تریلر های مختلف از بازی های گوناگون بوده است. اما با توجه به گفته های tidux مراسم PlayStation Experience در زمینه مدت زمان خودنمایی بازی های مختلف از همایش The Game Awards بهتر عمل خواهد کرد. امیدواریم این صحبت ها صحت داشته باشند زیرا سونی در سه ماهه چهارم سال 2014 از نظر مالی و فروش عملکرد خوبی نداشته و شاید این مراسم بتواند قوت بخش راندمان سونی در این بخش باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید