معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای: مرکز آمار بازی‌سازان تاسیس می‌شود

۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۸

معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با بیان اینکه مرکز آمار بازی‌سازان‌ تاسیس می‌شود، گفت: با این روش گروه‌های بازی‌ساز به هم مرتبط و اشتغال‌زایی بیشتری ایجاد می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای “امیر حسن سلام زاده”، تاسیس مرکز آمار بازی‌سازان را از حمایت های غیرریالی بنیاد نام برد و گفت: بخش تولید در حال راه‌اندازی مرکز آمار در کل کشور است تا بتواند بر پروژه‌ها و افراد فعال در زمینه بازی سازی‌ مسلط ‌شود.
وی با بیان اینکه اطلاعات افراد فعال ثبت و رتبه‌بندی می‌شود، افزود: از این طریق، گروه‌های بازی‌ساز به هم مرتبط و اشتغال‌زایی بیشتری ایجاد می‌شود.
معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به مزایای تاسیس این مرکز اشاره کرد و توضیح داد: گروه‌ها می‌توانند با استفاده از بانک اطلاعاتی، افراد متخصص مورد نیاز را پیدا کنند و همچنین افراد علاقه‌مند نیز می‌توانند با ذکر مشخصات و تخصص‌های خود (طی فراخوانی که اعلام می‌شود) در این بانک ثبت نام کنند.
وی ادامه داد: گروه‌هایی که نیاز به آموزش دارند به مرکز رشد یا انستیتو معرفی می‌شوند تا مهارت مورد نظر را فراگیرند.
سلام زاده افزود: همچنین قرار است مرکز مشاوره‌ای در بنیاد راه‌اندازی شود تا به افراد علاقه‌مند به فعالیت در این عرصه مشاوره داده شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید