TGA 2014 را با گیمفا باشید – برگزار شد!

۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۰

بی تردید شما هم منتظر شروع مراسم The Game Awards امسال هستید؛ چرا که قرار است کمپانی ها تا حدودی برای همدیگر خط و نشان بکشند.مانند سال های قبل، گیمفا با پوشش کامل تصویری و خبری  این رویداد مهم جهان بازی، قصد ارائه بهترین خدمت آن هم به صورت رایگان به کاربران و بازیبازان خوش ذوق ایرانی را دارد.کمتر از ۱۰ ساعت تا شروع مراسم باقی مانده است؛ لذا تصمیم بر آن داریم که شما را کمی بیشتر با مراسم TGA آشنا کنیم و از آخرین اخبار عناوین موجود مطلع شویم.آیا مایل به تماشای آنلاین مراسم با کیفیت های متفاوت آن هم به صورت رایگان هستید؟ با ما همراه باشید.

نمایشگاه TGA که قبلا VGA خوانده می شد، یکی از محبوب ترین جشنواره های بازی های ویدیویی است.این رویداد مهم فعالیت خود را از سال ۲۰۰۳ شروع کرد و در شهر هایی همچون لس آنجلس، کالیفرنیا و لاس وگاس برگزار گردید.امسال نیز شهر بزرگ لاس وگاس با آن سالن زیبا و دیدنی معروفش میزبان TGA می باشد.

شمارش معکوس شروع مراسم TGA 2014

 

همان طور که در اخبار قبلی به استحضار رساندیم، ۲۰۱۴ The Game Awards پذیرای ۱۲ مهمان ویژه خواهد بود.به تازگی به نمایش در آمدن Bloodborne و The Order: 1886 و  همچنین The Witcher 3: Wild تایید گردید.البته خاطر نشان است که قبلا حضور Metal Gear Online نیز اعلام شده بود.با این حساب از ۱۲ نمایش ویژه، ۸ نمایش دیگر باقی می ماند که ما نیز همانند شما مشتاق دیدار عناوین معروفمان هستیم!

به سراغ شرکت محبوب EA می آییم.این شرکت از به نمایش در آوردن یک عنوان ویژه خبر داده بود.البته اگر انتظار معرفی Titanfall 2 بر روی PS4 و یا نمایشی از  Mass Effect 4 را دارید، در حال کوبیدن آب در هاون هستید !

EA

Bethesda و Microsoft نیز آب پاکی را بر روی دستان مخاطبین خود ریختند و به صورت کاملا رسمی اعلام کردند حرفی برای گفتن در TGA 2014 ندارند.

اما از این صحبت ها هم که بگذریم، باید دید چه عناوینی نامزد ۲۱ جایزه در نظر گرفته شده در سبک های مختلف می شوند.اگر هنوز از این موضوع مطلع نیستید، شما را به دیدن لیست نامزدان The Game Awards 2014 دعوت می کنم.برای عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۴ پنج عنوان کاندید شده اند که عبارتند از: Bayonetta 2،  Dark Souls 2، Dragon Age: Inquisition، Hearthstone: Heroes of Warcraft و Middle-earth: Shadow of Mordor

قابل به ذکر است که مراسم TGA 2014 راس ساعت ۵٫۳۰ صبح به وقت ایران آغاز می شود.بله یادمان نرفته! شما می توانید از لینک زیر به صورت زنده و با کیفیتی مناسب با سرعت نت خود، مراسم امسال را نیز همراه با گیمفا مشاهده نمایید.

مشاهده زنده مراسم The Game Awards 2014

باتشکر

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید