شایعات جدیدی از Assassin’s Creed : Victory منتشر شد : آیا آرنو در لندن حضور خواهد داشت ؟

۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۵

دو روز پیش بود که Assassin’s Creed : Victory در میان بهت همگان و حتی خود یوبی سافت معرفی شد. در حالی که هنوز حدود یک ماه از زمان عرضه ی Assassin’s Creed : Unity نگذشته بود و یوبی سافت هنوز درگیر حل مشکلات متعدد این عنوان بود، به لطف سایت Kotaku، نسخه ی جدید این سری با نام Assassin’s Creed : Victory لیک شد و یوبی سافت نیز به ناچار این عنوان را تایید کرد.

با معرفی این عنوان، حال شایعات بسیاری درباره ی داستان بازی مطرح شده است. ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که بازی در اواخر قرن 18 و اوایل قرن 19 در دوران اوج انقلاب صنعتی در لندن دنبال می شود. دوره ای که به دوران ویکتوریایی یا عصر سلطنت ملکه ویکتوریا مشهور است که در آن بریتانیا به اوج عظمت و قدرت دست یافت. دوره ی اصلاحات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی که در واقع کل جهان را وارد مرحله ی جدیدی کرد. در چنین شرایطی قرار است تا داستان همیشگی نبرد اساسین ها و تمپلار ها نیز روایت شود. شخصیت اصلی بازی هنوز معرفی نشده است اما شایعات بسیاری درباره ی شخصیت اصلی آن مطرح شده است. اولین شایعه مربوط به این است که Arno Victor Dorian، شخصیت اصلی عنوان Unity، شخصیت اصلی این عنوان نیز خواهد بود. این شایعه زمانی محتمل تر می شود که به صحبت های یوبی سافت در زمان لیک شدن تصاویر Unity و معرفی آن دقت کنید که اعلام کرده بود بازی علاوه بر فرانسه در انگلستان نیز جریان دارد. با این حال به نظر می رسد که یوبی سافت پاریس را برای Unity کافی دانست و لندن را به عنوان یک لوکیشن جدید برای یک عنوان دیگر در نظر گرفت. از سوی دیگر این نکته که استودیو Ubisoft Quebec ساخت Victory بر عهده دارد نیز این احتمال را افزایش می دهد که این عنوان ادامه ای بر Unity باشد زیرا Ubisoft Quebec تا کنون عناوینی از این سری را ساخته است که بر پایه ی نسخه های قبلی ساخته شده اند که مهم ترین آن ها Assassin’s Creed Rogue می باشد.

اما شایعه ی دیگری نیز در رابطه با داستان بازی وجود دارد که مدت ها قبل و پیش از معرفی Unity مطرح شده بود. آن زمان سایت Reddit به این نکته اشاره کرده بود که بازی در قرن 18 و در دوران انقلاب صنعتی در لندن دنبال خواهد شد. طبق شایعات منتشر شده این عنوان طی سه سال گذشته توسط استدیو های مونترال و تورنتو با همکاری سه استدیو ی دیگر در حال ساخت بوده است. همین نکته که بازی از سه سال گذشته و همراه با Unity در حال ساخت بوده است نیز بسیار جالب و قابل توجه است. طبق آن شایعات بازی مخاطبان را به دوران انقلاب صنعتی و اواخر قرن ۱۸ می برد. جایی که میزان اعتراضات به اوج خود رسیده است و تمپلار ها نیز سعی می کنند جلوی این انقلاب را بگیرند اما بازیکنان در نقش یک کار آفرین موفق به نام Samuel Fey قرار خواهند گرفت که برای نجات مردم کشورش به Assassin ها ملحق می شود. وی شخصیتی همچون بروس وین در سری بازی های بتمن خواهد داشت و در یک رو یک انسان متمدن و جنتلمن و از سوی دیگر یک قاتل است. این شایعه نیز می تواند قابل تامل باشد زیرا طبق آن بازی همزمان با Unity در حال ساخت بوده است و می تواند همان عنوانی باشد که قرار بود در سال 2014 عرضه شود اما جای خود را به Rogue داد تا کار بیشتری روی آن صورت گیرد. چیزی که در این میان مشخص است این است که یوبی سافت برنامه ای برای ساخت و عرضه ی Rogue در سال 2014 نداشته است و قرار بوده Unity و Victory را روانه ی بازار کند ولی گویا بنا به دلایلی از عرضه ی  Victory در سال 2014 منصرف شده و تصمیم گرفته تا عنوان Rogue را با مکانیزم های کاملا تکراری روانه ی بازار کند. شاید دلیل اصلی اینکه Rogue تا این حد به Black Flag شباهت دارد این است که یوبی سافت در زمان کمی قصد داشته جایگزینی برای Victory پیدا کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • FKM گفت:

  unityyy حرف ندارههههههههههههه assassins بی باگ که نمیشه اصن بی صبرانه منتظر victoryام ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

  0
  0
 • goodman گفت:

  اینجور که معلومه Victory نسخه تکمیل یافته unity خواهد بود …

  0
  0
 • Shayan PRZ گفت:

  نمیدونم والا شما که میگین یونیتی پر از باگ و افت فریم هست حتما با pc و سیستم پایین بازی میکنید یا آپدیتاشو نریختید والا ما که با ps4 بازی کردیم نه باگ داره نه افت فریم واقعا هم عالی بود خوب برادر من افت فریم که از مشکلات بازی نیست از مشکلات سیستمه من که گیمری رو با این بازی شروع کردم و تا هر وقت هم بیاد میخرم چون بهترین فرانچایزیه که تا به حال بازی کردم دلایلشم اینه که قابلیت بالا رفتن از در و دیوار داره که واقعا جذابه، داستان تاریخی و واقعی داره و اینکه همه ی بازی ساز ها دارن بازی های شوتر میسازن که دیگه تکراری شده سلاح سرد یه چیز دیگست In Love

  0
  0