Primal Carnage: Extinction از طریق برنامه Steam Early Access در دسترس است

۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳

امروز دو استدیو Circle 5 Studios و Pub Games بازی جدید خود را با نام Primal Carnage: Extinction از طریق برنامه Steam Early Access در دسترس همگان قرار داده اند در حالی که نسخه کامل و نهایی این بازی، در ژانویه 2015 منتشر خواهد شد. برای توضیحات بیشتر با ما همراه باشید.

افرادی که بازی Primal Carnage: Extinction را قبل از 20 نوامبر 2014 خریداری کرده اند، فرصت این را دارند تا اینکه از تخفیف 85 درصدی بهره مند شوند. آن دسته از کاربرانی هم که از 20 نوامبر تا پایان Early Access اقدام به خرید Primal Carnage می کنند، از تخفیف 50 درصدی استفاده خواهند کرد. تمامی DLC های بازی قبلی، در زمانی که Extinction را اجرا کنید، در دسترس هستند و می توانید از آنها استفاده کنید. در اخر هم اینکه هر کسی این عنوان را در زمان برگزاری Steam Early Access خریداری کند، اسکین Volcano Spinosaurus را به صورت رایگان دریافت می کند.

Primal Carnage: Extinction یک بازی چندنفره آنلاین است که بر اساس وجود کلاس های مختلف ساخته شده و از موتور مشهور Unreal Engine استفاده می کند. گیم پلی اکشن آن بسیار سریع و اغراق آمیز است در حالی که محیط های بازی متنوع و گوناگون خواهند بود. همه چیز در یک جزیره آغاز خواهد شد که دایناسورهای مختلف و فراوانی در آن جولان می دهند. شما در این میان می توانید هر یک از مشهور ترین دایناسورهای تاریخ را انتخاب کنید یا اینکه در قالب گروهی از مزدوران انسانی، که از تشکیلات پیشرفته و مرگباری هم بهره می برند، به مبارزه با این موجودات بپردازید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید