مقدمه Dragon Age: Inquisition هفت بار باز نویسی شده است

۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۷

BioWare اعلام کرد که صحنه های آغازین بازی Dragon Age: Inquisition حدودا 7 بار باز نویسی شده است. کارگردان هنری BioWare یعنی Mike Laidlaw، نویسنده ارشد David Gaider و Freddie Prinze Jr بازیگر، صحنه های آغازین این بازی را ار لحاظ جنبه داستان سرایی آن در بخش طراحی بازی مدرسه هنر Tish، واقع در دانشگاه نیویورک مورد بررسی قرار دادند. Mike Laidlaw در توصیف صحنه ی مورد علاقه ی خود در بازی میگوید: “صحنه ی مورد علاقه ی من هنگامی است که شخصیت ساخته شده توسط بازیکن برای اولین بار Chancellor Rockerick که یکی دیگر از کاراکتر های بازی است را ملاقات میکند.”

او می افزاید: “آن صحنه همان صحنه ای است که ما حداقل 7 بار در طول ساخت بازی بازسازی کرده ایم.”

در نسخه های قبلی این صحنه، Cassandra نسبت به بازیکن بسیار خصمانه رفتار میکرد. در نسخه های دیگر از این صحنه نیز Chancellor Roderick اصلا وجود نداشته است و در واقع این Leliana بوده است که نقش او را ایفا میکرده. در تغییرات بعدی از این صحنه نیز شخصیت هایی مانند Varric و Solas بودند که این نقش را ایفا میکردند.

Laidlaw پس از ان گفت: “ما باید آن نقش را به درستی برنامه ریزی میکردیم و به صحنه ای نیاز داشتیم که مردم مردم مجبور نشوندکه خود برای حل مشکل آن کاری انجام دهند. من به یاد دارم که یکی از واضح ترین راهنمایی های که من به David (نویسنده ارشد بازی) و تیمش دادم این بود که ما به ان فردی که واحد مهار شکارچیان روح را متوفق کرد و از کار انداخت نیازمندیم.”

Dragon Age: Inquisition در 18 نوامبر برای PC و کنسول های XONE , PS3 , X360 و PS4 منتشر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید