با اولین جزئیات از نسخه PC بازی Dead Or Alive 5: Last Round همراه باشید

۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰

دیشب بود که وجود نسخه PC بازی Dead Or Alive 5: Last Round، با به نمایش در آمدن لوگوی Steam در انتهای جدیدترین تریلر رسمی اعلام شد. کمتر از دو سه ساعت بعد هم صفحه Steam بازی مذکور ایجاد شده و اطلاعات مختلفی در آن قرار گفت. برای مرور اولین جزئیات از نسخه PC با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

با توجه به اطلاعات منتشر شده در Steam، نسخه PC بازی Dead Or Alive 5: Last Round در زمان عرضه، از حالت آنلاین پشتیبانی نخواهد کرد و تماما آفلاین است. البته چنین چیزی به معنی بدتر بودن نسخه PC نیست چرا که تیم مسئول ساخت این عنوان، قرار است حداکثر تا سه ماه بعد از عرضه، با آپدیتی جدید این قابلیت را اضافه کنند. متن ارائه شده از سوی سازندگان در Steam بدین شرح می باشد:

در بخش داستانی و آموزشی، سیستم مبارزات منحصر به فرد DOA را به صورت حرفه ای فرا گیرید و در هر یک از آموزش های آفلاین، لباس هایی را آزاد کنید که تعداد آنها بیش از هر موقع دیگری در این سری می باشد سپس، با بهترین مبارزین جهان در بخش های آموزشی آنلاین رقابت کنید. در قالب یک آدم کش، نینجا و کشتی گیر حضور پیدا کنید و دشمنان خود را از یک آبشار هیجان انگیز به پایین بر روی یک ظرف روغن منفجره بیندازید و غیره.

لازم به ذکر است که Team Ninja و Tecmo KOEI برای افرادی که بازی مورد نظر را پیش خرید می کنند، یک سری مزایا به علاوه 10 درصد تخفیف در نظر گرفته اند. در آخر هم شما شاهد حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای  هستید:

حداقل:
OS: Windows 7 Professional 64bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید