گیفت کارت
گیفت کارت

کارت های بسته الحاقی Goblins vs Gnomes برای Hearthstone از طریق Arena در دسترس است

۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۷

جدیدترین بسته الحاقی Hearthstone با نام Goblins vs Gnomes، دوشنبه این هفته منتشر خواهد شد و در حال حاضر کارت های آن، برای مشاهده و اولین نگاه، از طریق Arena در دسترس است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بسته الحاقی Goblins vs Gnomes به صورت جهانی در تاریخ 8 دسامبر منتشر خواهد شد و فردای آن روز هم بازیکنان استرالیایی می توانند آن را تهیه کنند. برای اینکه شرکت Blizzard مطمئن باشد همگی کاربران کارت های موجود در Goblins vs Gnomes را مشاهده می کنند، یک مسابقه Arena رایگان برگزار کرده تا اینکه شما ببینید در این بسته جدید چه چیزهای تازه ای انتظار شما را می کشد. این رویداد تا قبل از 8 دسامبر ادامه دارد.

Goblins vs Gnomes که محتویات جدیدی را برای Hearthstone به همراه دارد، از ۱۲۰ کارت جدید بهره می برد. در Goblins vs Gnomes ما شاهد “یک نبرد حماسی بین مهندسین گابلین و رقبای نوم آنها هستیم و در این میان ماشین آلاتی که میسازند، کاملا غیرقابل پیش بینی خواهد بود”.

شخصیت های موجود در کارت ها برای بازیکنان World of Warcraft و Hearthstone آشنا خواهد بود در حالی که برخی آنها به کلی جدید هستند.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید