inXile Entertainment مشغول ساخت یک بازی نقش افرینی می باشد

۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۰

به نظر می رسد که inXile Entertainment، توسعه دهنده بازی های Wasteland 2 و Torment: Tides of Numenera، ساخت بازی جدیدی را اغاز کرده. بازی اینده ان ها در ژانر نقش افرینی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Chris Keenan، سرپرست پروژه بازی Wasteland 2، صفحه مخصوص این بازی در kickstarter را به روز کرده و اطلاعاتی را در اختیار مخاطبینش قرار داده است. Chris Keenan نوشته:

من و تعدادی از اعضای استودیو ساخت بازی جدیدی در ژانر نقش افرینی را اغاز کرده ایم. طرفداران عاشقانه متقاضی چنین بازی بودند. این بازی در حال توسعه می باشد و در سال اینده اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

به نظر شما طرفداران از inXile Entertainment چه نوع بازیی طلب کرده اند! اگر بخواهیم به حدس و گمانه زنی در این مورد بپردازیم باید بگوییم که شاید بازی اینده ان ها به نوعی با دوران Brian Fargo (موسس inXile Entertainment و Interplay Entertainment) یا بازی های استودیو های Interplay Entertainment و Black Isle Studios (زیر مجموعه Interplay Entertainment) ارتباط داشته باشد و الهام گیری هایی در کار باشد. شاید منبع الهام گیری ان ها برای این بازی، اثاری مانند The Bard’s Tale (اثر خود این استودیو)، Baldur’s Gate (اثر ساخته شده به دست BioWare) و Icewind Dale (ساخته شده به دست استودیو Black Isle Studios) باشد. با توجه به موفقیت دو بازی Wasteland 2 و Torment: Tides of Numenera در Kickstarter، چندان انتشار بازیی در ژانر نقش افرینی فانتزی با ویژگی های به خصوص عناوین بالا متحیر کننده نمی باشد.

اگر مشتاق شنیدن اطلاعاتی بیشتر از بازی جدید ان ها هستید، باید تا سال اینده صبر کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید