فروش ۶۰,۰۰۰ نسخه ای عنوان Bayonetta 2 در فرانسه|فروش فوق العاده Wii U در این کشور

14 آذر 1393 - 10:11

محمولا مردم اگر بخواهند بزرگترین بازارهای بازی های ویدئویی را بررسی کنند، به سراغ کشور هایی مانند: ایالات متحده آمریکا، ژاپن و انگلستان می روند؛ شاید بعد از سه کشور نام برده شده کشورهای استرالیا و آلمان را برای بررسی خود انتخاب کنند. با توجه به مصاحبه ای که شرکت نینتندو در فرانسه داشته است، این شرکت در کشور فرانسه فروش خوبی را چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری تجربه کرده است.

اول از همه سری می زنیم به فروش Wii U در کشور فرانسه، فروش Wii U در کشور فرانسه نسبت به سال گذشته رشد ۵۰% داشته است و توانسته به فروشی ۴۵۰٫۰۰۰ واحدی دست پیدا کند. همچنین فروش نرم افزاری Wii U نیز به لطف عناوینی مانند: Bayonetta و Mario Kart 8 نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.

عنوان Bayonetta 2 در کشور فرانسه بر خلاف انتظار فروش خوبی را تجربه کرده است، این عنوان توانسته در کشور فرانسه به فروشی ۶۰،۰۰۰ نسخه ای را تجربه کرده است. لازم به ذکر است که ۶۰،۰۰۰ نسخه از این عنوان sold (به دست مشتریان رسیده) شده است. با این حال می توان گفت که Wii U با عناوین مختلفی که دارد می تواند بیش از پیش در کشور فرانسه موفق باشد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید