فروش 60,000 نسخه ای عنوان Bayonetta 2 در فرانسه|فروش فوق العاده Wii U در این کشور

۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۱

محمولا مردم اگر بخواهند بزرگترین بازارهای بازی های ویدئویی را بررسی کنند، به سراغ کشور هایی مانند: ایالات متحده آمریکا، ژاپن و انگلستان می روند؛ شاید بعد از سه کشور نام برده شده کشورهای استرالیا و آلمان را برای بررسی خود انتخاب کنند. با توجه به مصاحبه ای که شرکت نینتندو در فرانسه داشته است، این شرکت در کشور فرانسه فروش خوبی را چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری تجربه کرده است.

اول از همه سری می زنیم به فروش Wii U در کشور فرانسه، فروش Wii U در کشور فرانسه نسبت به سال گذشته رشد 50% داشته است و توانسته به فروشی 450.000 واحدی دست پیدا کند. همچنین فروش نرم افزاری Wii U نیز به لطف عناوینی مانند: Bayonetta و Mario Kart 8 نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.

عنوان Bayonetta 2 در کشور فرانسه بر خلاف انتظار فروش خوبی را تجربه کرده است، این عنوان توانسته در کشور فرانسه به فروشی 60،000 نسخه ای را تجربه کرده است. لازم به ذکر است که 60،000 نسخه از این عنوان sold (به دست مشتریان رسیده) شده است. با این حال می توان گفت که Wii U با عناوین مختلفی که دارد می تواند بیش از پیش در کشور فرانسه موفق باشد.

0
0