گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر موزیکال Saints Row: Gat Out of Hell را در اینجا تماشا کنید | داستان سرایی به سبک دیزنی در قلب جهنم

۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۸

داستان Saints Row: Gat Out of Hell با اینکه شخصیت های آشنایی را از عناوین قدیمی تر سری دارا است، به کلی مضمون دیگری را نشان می دهد. دیگر خبری از نبرد گانگسترها نیست، و حتی موجودات فضایی حاضر در چهارمین عنوان هم دیگر پیدا نمی شوند. اینبار ما شاهد یک داستان به سبک کارتون های والت دیزنی هستیم که دقیقا همان مضامین را هم به نمایش می گذارد. امروز تریلر موزیکال بازی نامبرده منتشر شده است و توصیه میکنیم حتما این ویدئو جالب را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

این تریلر که 5 دقیقه طول می کشد، تماما موزیکال است و در آن ما شاهد شخصیت های اصلی بازی هستیم که به نوعی کلیت داستان بازی و حرف های دل خود را با آواز خواندن تعریف می کنند.

در داستان بازی Saints Row: Gat Out of Hell شما با حضور در نقش یکی از دو شخصیت Johnny Gat یا Kinzie Kensingto بایستی به سراغ رئیس گروه Saints در جهنم بروید که قرار است با دختر شیطان ازدواج کند. حال در این میان شما با شخصیت های تاریخی و محبوب سری Saints Row نیز مواجه خواهید شد. پلتفرم های اعلام شده برای انتشار بازی عبارتند: از PC ،PlayStation 3 ،PS4 ،Xbox 360 و Xbox One.

تاریخ انتشار این بسته الحاقی مجزا برای Saints Row 4، در گذشته ۳۰ ژانویه (انگلستان) اعلام شده بود. هم اکنون تاریخ انتشار این بازی برای آمریکای شمالی و اروپا، به ترتیب ۲۰ ژانویه (مصادف با ۳۰ دی) و ۲۳ ژانویه ۲۰۱۵ می باشد.

[jwplayer mediaid=”194933″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید