تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی Resident Evil HD Remaster در اروپا و آمریکای شمالی اعلام شد + تصاویر جدید ” آپدیت پست “

۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۶

بالاخره کمپانی Capcom پس از گذشت چند ماه از معرفی بازی Resident Evil HD Remaster، تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی این بازی که قرار است در غرب منتشر شود را امروز به صورت رسمی برای کنسول های نسل هفتمی و هشتمی و البته پلتفرم PC اعلام نمود که میتوانید جزئیات کامل را در ادامه مطلب دنبال کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه دیجیتالی بازی Resident Evil HD Remaster در تاریخ 20 January سال 2015 ( مصادف با 30 دی ماه 1393 ) برای تمامی پلتفرم های PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 و Xbox One در اروپا و آمریکای شمالی منتشر خواهد شد. البته اولین بار این بازی در 27 نوامبر 2014 در ژاپن و آسیا منتشر شده است.

Resident Evil HD Remaster که در واقع یک نسخه بازسازی شده از روی Resident Evil 1، نسخه ی GameCube پورت شده است که از آخرین بهینه سازی های رزلوشن و مدل های سه بعدی استفاده کرده است. رزلوشن و جزئیات بافت ها به طور قابل مشاهده ای افزایش یافته است. از جمله ویژگی های این عنوان، پشتیبانی از رزولیشن ۱۰۸۰P برای کنسول های نسل جدید است. همین مساله باعث شده است که گرافیک کارکترهای این بازی و همچنین محیط بسیار بالا باشد.

در ادامه نیز میتوانید تصاویر جدیدی که از گیم پلی بازی می باشد را مشاهده نمایید و نظرات خودتان را در این باره با ما در میان بگذارید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید