Season Pass بازی Dying Light معرفی شد

۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۲

به تازگی شرکت Warner Bros به صورت رسمی Season Pass بازی Dying Light را معرفی کرده است. این Season Pass به بازیکنان امکانات بسیار جالب می دهد و آن ها می توانند از سه بسته ویژه و اضافی در بازی بهره ببرند. برای مشاهده جزییات این Season Pass به ادامه مطلب مراجعه کنید.

با توجه به گفته های شرکت Warner Bros این Season Pass با قیمت 19.99 دلار در دسترس می باشد. همچنین Season Pass معرفی شده شامل سه بسته ویژه می باشد که به بازیکنان امکانات و ویژگی های جالبی را می دهد.

شما می توانید از پایین لیست ویژگی های این Season Pass را مشاهده کنید.

Cuisine & Cargo :

این بسته ابتدا برای دارندگان Season Pass در دسترس می باشد و به آن ها دو ماموریت جدید می دهد که بازیباز در آن می تواند مهارت های خود را به صورت واقعی امتحان کند. همچنین بازیباز می تواند ساختمان هایی را در روز شیوع بیماری در آن ها بررسی کند.

Ultimate Survivor Bundle :

بازیکنان می توانند 7 چیز منحصر به فرد در بازی را دریافت کنند که از طریق آن ها می توان مبارزه و نبرد با زامبی ها را در سطوح جدیدی تجربه کنند. همچنین می توانید از طریق این بسته 3 لباس ویژه و چهار نقشه برای آسان تر شدن بقا در مناطق قرنطینه را به دست آورید.

The Bozak Horde:

آخرین بسته این Season Pass یک نقشه و تجربه جدیدی از گیم پلی را به شما هدیه می دهد که بازی در هر دو بخش تک نفره و دو نفره قابل بازی می باشد.

اولین بسته این Season Pass در ماه فبریه در دسترس خواهد بود. لازم به ذکر است که شرکت Warner Bros اعلام کرد Dying Light Ultimate Edition به زودی قابل پیش خرید می باشد و این نسخه شامل خود بازی و Season Pass خواهد بود.

بازی Dying Light در تاریخ 27 ژانویه 2015 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, and PC در آمریکای شمالی و 30 ژانویه در اروپا در دسترس می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید