گیفت کارت
گیفت کارت

Dying Light ممکن است در هنگام لانچ از Oculus Rift پشتیبانی کند

۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۹

سازنده ی عنوان Dying Light یعنی استودیو TechLand امید بسیاری برای استفاده از Oculus Rift در عنوان Dying Light دارد. عنوان Dying Light در ماه ژانویه روانه ی بازار گیم خواهد شد، اما بدیهی است که Oculus Rift در زمان لانچ این عنوان آماده نخواهد بود و در دسترس خریداران این بازی قرار نمی گیرد. با این حال استودیو TechLand قصد دارد ار هدست واقعیت مجازی Oculus Rift پشتیبانی کند.

طراح ارشد بازی Dying Light جناب آقای Maciej Binkowski در مصاحبه ای که با وب سایت Digital Spy داشت، گفت:

ما قصد داریم پس از انتشار عنوان Dying Light از هدست واقعیت مجازی Oculus Rift پشتیبانی کنیم و ما امیدواریم که هدست مورد نظر در هنگام لانچ این عنوان آماده شود. در حال حاضر ما برروی بازی خود مشغول به کار هستیم و می خواهیم از بازی خود مطمئن شویم تا یک بازی کامل را روانه ی بازار گیم کنیم. برای مدتی است که ما بر روی پشتیبانی از هدست Oculus Rift کار می کنیم، اما با توجه به سیستم سخت افزاری و نرم افزاری تکامل یافته این هدست مشکلاتی برای ما به وجود آمد.

وی افزود:

هنوز هم مشکلات فنی بسیاری وجود دارد که ما با آنها دست و پنجه نرم می کنیم، اما ما بر روی مشکلات به وجود آمده مشغول به کار هستیم و من مشتاقانه منتظرم تا عنوان Dying Light را رسما بر روی این هدست انجام دهیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید