Limbo جمعه بر روی Xbox One منتشر می شود | 1080p/60fps بازی کنید

۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۱

همانطور که میدانید چند هفته پیش شایعاتی در رابطه با عرضه بازی Limbo بر روی Xbox One منتشر شد. طبق این شایعات که پس از چند روز تایید شدند، این عنوان بر روی Xbox One تنها برای افرادی که کنسول Xbox One را در روز لانچ تهیه کردند به صورت رایگان در دسترس قرار می گیرد. اما امروز مایکروسافت به صورت رسمی تایید کرد که جمعه این بازی بر روی Xbox One برای تمام دارندگان این کنسول در دسترس قرار می گیرد.

توجه:این خبر به صورت دو قسمت “داستان اصلی” و “آپدیت” قرار می گیرد. قسمت “آپدیت” بعد از “داستان اصلی” است و اطلاعات تکمیلی را در رابطه با خبر می دهد.

داستان اصلی:

توسعه دهنده دانمارکی بازی یعنی Playdead این عنوان را برای پلتفرم Xbox One در جمعه 5 دسامبر منتشر می کند و در دسترس عموم دارندگان این کنسول نسل هشتمی قرار می دهد. به طور کلی بازی در حال حاضر برای Xbox One در دسترس است اما تمام دارندگان این کنسول نمی توانند از آن استفاده کنند. این بازی هم اکنون به صورت رایگان برای یک میلیون دارنده این کنسول که در روز لانچ Xbox One را خریداری کردند در دسترس است. پس با اطلاعات منتشر شده این عنوان در روز جمعه در دسترس میلیون ها دارنده Xbox One در سراسر جهان قرار می گیرد. با این حال مایکروسافت هنوز قیمت بازی را برای تمامی افراد اعلام نکرده است. نسخه Xbox 360 بازی هم اکنون با قیمت 10 دلار به فروش می رسد و هنوز قیمت نسخه Xbox One اعلام نشده است.

Limbo تنها بازی نیست که جمعه بر روی Xbox One منتشر می شود و عناوین دیگری همانند Boom Ball Kinect internationally در روز جمعه در دسترس کاربران آمریکای شمالی قرار می گیرد.

آپدیت:

چند ساعت پس از این خبر Playdead اطلاعات جدیدی از بازی همانند قیمت و نرخ فریم و رزولیشن بر روی Xbox One منتشر کرد. این شرکت گفت:

در روز جمعه، 5 دسامبر بازی LIMBO بر روی Xbox One با قیمت $9.99 منتشر می شود. ما سعی کردیم یکی از برترین پورت ها را انجام دهیم و در این کار کاملا موفق بوده ایم و توانستیم رزولیشن و نرخ فریم ریت را به 1080p/60fps برسانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید