نقشه ای از 27 مکان برای پیدا کردن گیاه Peyote در GTA V

۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۱

عنوان GTA V یک ماه پیش برای کنسول های نسل هشتمی منتشر شد و در مدت زمان بسیار کوتاهی تعداد بازیکنان زیادی Easter Egg هایی بسیار جالب را در بازی کشف کردند. به عنوان مثال در نسخه های جدید می توان به هرگونه حیوان (ببر، کوسه، سگ، خوک، شاهین، مرغ و …) تبدیل شد، که برای این کار بازیکن نیاز به پیدا کردن 27 نوع گیاه Peyote در بازی دارد.

همانطور که مطلع هستید تنها 17 مکان برای پیدا کردن این نوع گیاه در بازی کشف شد، اما امروز کاربر DuPz در وبسایت Reddit تمامی 27 مکان را در بازی پیدا کرد و تصویر نقشه به همراه مکان های مشخص شده برای پیدا کردن 27 گیاه منتشر کرد. شما برای تبدیل شدن به هر نوع حیوان درون بازی ابتدا باید 27 نوع گیاه peyote در سراسر نقشه بازی جمع آوری کنید. مطمئنا جست و جوی آن ها کار بسیار سخت و وقت گیری است به همین دلیل ما یک تصویر را برای راحتی کار جمع آوری این گیاهان آماده کرده ایم که می توانید در زیر آن را مشاهده کنید. در این تصویر 27 مکان برای پیدا کردن گیاه Peyote مشخص شده است. هنگامی که تمامی این گیاه ها را جمع آوری کنید به حیوانات دلخواه تبدیل خواهید شد (ببر، کوسه، سگ، خوک، شاهین، مرغ و …).

بازی GTA V بر روی PS4, Xbox One, PS3 و Xbox 360 هم اکنون در دسترس است. نسخه PC در ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد. عنوان GTA V بر روی PS4 به صورت 1080p و 30 فریم اجرا می شود و نسخه PC از 4k پشتیبانی میکند. در نسخه های جدید GTA V، بیست گونه حیوانی جدید نسبت به نسخه های نسل قبلی وجود دارد.

همچنین ماموریت های سرقت در GTA Online طی چند هفته آینده بر روی تمام پلتفرم های این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. این ماموریت ها برای بخش آنلاین بازی هستند و مسلما یکی از هیجان انگیز ترین ماموریت هایی هستند که در بخش آنلاین بازی شاهد خواهیم بود. یک هفته پس از معرفی این بخش جدید (ماموریت های سرقت از بانک و دیگر اماکن) این حالت برای تمام نسخه های بازی منتشر می شود.

توجه:برای مشاهده تصویر با کیفیت بالا و اندازه بزرگ و کامل بر روی آن کلیک کنید.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید