گیفت کارت
گیفت کارت

معرفی بازی مسیر عشق ( فینالیست مسابقات ایران موبی کد 2014)

۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۱

بازی مسیر عشق یک بازی رانر برای سیستم عامل اندروید  است! که در آن دو کارکتر به سمت هم می دوند و شما باید کنترل هر دو را به صورت همزمان به دست بگیرید که این عمل مستلزم دقت و تمرکز بسیار زیادی می باشد. در طول بازی، درجه سختی تعریف شده مراحل باعث افزایش تمرکز حواس شما می شود.


مراحل بازی، امتیازدهی، کسر امتیازها و بصورت کلی گیم پلی بازی به نحوی تعریف شده که روی واقعیت های یک رابطه تاکید دارد و مفاهیمی مثل از خود گذشتگی، فداکاری، توجه به طرف مقابل، پیشرفت همزمان و اشتراک در سود و ضرر را نشان می دهد. در طول بازی سعی بر این است که به صورت نمادین و سرگرم کننده این موارد به تصویر کشیده شود و در ناخودآگاه شما اثر بگذارد تا در زندگی با روحیه بهتری با مشکلات احتمالی روبرو شوید.

 

لینک دریافت بازی

 

– بازی از چندین دوره اصلی تشکیل شده که طول شبانه روز را نشان می دهد و روند رو به جلوی زندگی را به تصویر می کشد.
– حرکت دو کارکتر از صبح شروع می شود و تا ظهر، عصر و شب ادامه می یابد و به تدریج سخت تر می شود. شما باید حرکت هر دو کارکتر را کنترل کنید . موانع را رد کند، سکه ها و قلب ها که امتیازات بازی هستند را جمع آوری کنید.
– در طول مراحل از دام حیوانات اهلی و وحشی عبور کنید که نشان دهنده موانع و مشکلات زندگی هستند.
– از کاکتوس هایی که در ابتدا پنهان هستند و در مسیر از زمین بیرون می آیند بگذرید که نشان دهنده مشکلات پنهان زندگی می باشند.
– مراقب دره ها باشید، دره ها نشان دهنده پستی های زندگی می باشند.
– محدودیت های اطرافتان را در نظر بگیرید، ابر ها نشان دهنده مشکلات و حوادث طبیعی زندگی هستند که در برهه ای از زندگی بر سر راه همه قرار می گیرند.
– در آخر عبور از مراحل شب را تجربه کنید که اهمیت غلبه بر ترس در زندگی را بیان می کند.

– هر قلب نشان دهنده یک شانس زندگی است و با اتمام قلب ها بازی از ابتدا شروع می شود و کارکترها بازنده هستند. در انتهای هر مرحله تعداد قلب ها برابر با تعداد قلب های کسی است که قلب کمتری در طول مرحله کسب کرده است. این امر تاکید بر بی ارزش بودن پیشرفت یکطرفه در یک رابطه است.
– سکه ها امتیاز های اضافی هستند که اگر به حد نصاب برسند یک قلب جایزه می گیرید و اگر امتیاز هر دو کاراکتر نزدیک به هم باشد مقدار آن دو برابر می شود و نشان دهنده ی ارزش تلاش دو طرفه است.
– مرگ هر کارکتر بازی را متوقف می کند. به طور کلی اشتراک در سود و ضرر از جنبه های مهم این بازی می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید