گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار Resident Evil: Revelations 2 مشخص شد | اطلاعات و تریلر جدید از بازی

۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۳

کپکام امروز به صورت رسمی تاریخ انتشار عنوان Resident Evil: Revelations 2 را که مدتی قبل برای کنسول های نسل هفتمی و هشتمی و رایانه های شخصی معرفی شد، مشخص کرد. همانطور که می دانید زمانی که بازی معرفی شد هیچ تاریخ انتشاری برای بازی اعلام نشد. اما امروز کپکام در یک بیانیه رسمی همراه با انتشار تریلر و اطلاعات جدید از بازی تاریخ انتشار بازی را اعلام کرد.

با توجه به تاریخ انتشارِ بازی Resident Evil: Revelations 2، چهار اپیزود بازی با فاصله یک هفته ای از هم منتشر می شوند. قسمت اول بازی در تاریخ 17 فوریه 2015 (سه شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۳)، قسمت دوم بازی در 25 فوریه (چهارشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۳)، قسمت سوم بازی در تاریخ 3 مارس 2015 (سه شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۳) و قسمت آخر بازی در 10 مارس (سه شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۳) عرضه می شود. قیمت هر قسمت معادل $5.99 (£4.99) خواهد بود. همچنین می توانید با تهیه season pass بازی به قیمت $24.99 (£19.99) تمامی قسمت ها را پس از عرضه به صورت رایگان دریافت کنید.

در نشست امروز کپکام اعلام شد شخصیت Barry Burton یعنی پدر Moira در بازی یک شخصیت قابل بازی خواهد بود. Barry Burton به همراه یک شخصیت با نام Natalia Korda در جستجو دختر گمشده اش است. بر اساس اطلاعات موجود شخصیت Natalia Korda یک دختر کوچک با قدرت های ویژه ای خواهد بود که به Barry کمک های جالبی می کند. به عنوان مثال این دختر کوچک می تواند آیتم های مخفی را پیدا کند و دشمنان را قبل از مشاهده حس کند.

هر قسمت از بازی دو سناریو مختلف را دنبال می کند. به عنوان مثال در یک قسمت از بازی هم به داستان Claire و Moira و هم به داستان Barry و Natalia پرداخته می شود. علاوه بر این هر قسمت از بازی دارای Raid mode است. کسانی که season pass بازی را خریداری کنند از دو قسمت اضافه و ویژه بهره مند خواهند شد که روایت هایی را از Moira و Natalia دنبال می کند و دارای Raid mode جدید برای شخصیت های بازی است.

مجموعه کلی بازی در تاریخ 13 مارس منتشر می شود اما فعلا تنها برای اروپا این نسخه کامل تایید شده است. همچنین این نسخه کامل شامل تمامی محتویات season pass می شود و موارد اضافه زیر را هم به دنبال دارد:

  • RAID mode اضافه برای شخصیت Albert Wesker
  • چهار لباس جایگزینی برای شخصیت های اصلی بازی (Claire، Moira، Barry و Natalia)
  • RAID mode Throwback Stage Pack:شامل چهار مرحله ویژه از عناوین اخیر Resident Evil

همچنین تایید شده است نسخه کامل این بازی در خارج از اروپا در دسترس قرار می گیرد اما هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با نام کشور ها اعلام نشده است. همچنین تصاویر و تریلر جدید از بازی منتشر شد که می توانید آن ها را در زیر مشاهده کنید:

دانلود تریلر با کیفیت 1080p

دانلود تریلر با کیفیت 720p

دانلود تریلر با کیفیت 480p

پخش آنلاین تریلر با کیفیت پایین:

[jwplayer mediaid=”194518″]

توجه:برای دریافت تصاویر با اندازه کامل بر روی آن ها کلیک کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید