Lords of the Fallen به احتمال زیاد در ژاپن یک بازی انحصاری برای PS4 خواهد بود

۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۸

عنوان Lords of The Fallen مدتی قبل برای پلتفرم های PS4،Xbox One و PC در غرب عرضه شد، اما ممکن است این عنوان در کشور ژاپن یک بازی انحصاری برای PS4 باشد. با توجه شواهد کشف شده از تریلری که به تازگی در رابطه با نسخه ژاپنی بازی منتشر شد بسیاری احتمال می دهند که این عنوان در کشور ژاپن تنها برای کنسول نسل هشتمی PS4 منتشر شود.

امروز شرکت یوبی سافت (یکی از ناشران محلی بازی) تاریخ انتشار بازی را برای ژاپن به همراه انتشار یک تریلر اعلام کرد. بر اساس اطلاعات موجود در تریلر این بازی در ژاپن در تاریخ 1 فوریه 2015 منتشر می شود. اما مسئله اصلی اینجاست! همانطور که می دانید همیشه در انتهای تریلر یک بازی پلتفرم های آن بازی ذکر می شود و این قاعده از بازی Lords of the Fallen به دور نبود و در انتهای تریلر پلتفرم و تاریخ انتشار بازی برای ژاپن اعلام شد. با توجه به این ویدئو بازی در کشور ژاپن تنها بر روی کنسول PS4 منتشر می شود و هیچگونه اشاره ای به عرضه نسخه های Xbox One و PC در ژاپن نشده است. حتی در وبسایت رسمی این بازی پلتفرم های بازی در ژاپن تنها PS4 ذکر شده اند.

دانلود تریلر با کیفیت بالا

این اولین بار نیست که یوبی سافت عناوین خود را در کشور ژاپن تنها برای PS4 یا PS3 منتشر می کند. به عنوان مثال بازی Assassin’s Creed Rogue که چند روز پیش منتشر شده بود، در کشور ژاپن تنها برای کنسول سونی یعنی PS3 عرضه شد و نسخه Xbox 360 بازی در این کشور کنسل شد. دلیل این تصمیم از سوی این شرکت یا دیگر شرکت ها فروش بسیار ضعیف Xbox One در این کشور می تواند باشد. همچنین فروش بسیار پایین نسخه Xbox 360 عنوان Watch Dogs هم می تواند دلیل دیگری برای یوبی سافت باشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید