کارگردان هنری The Last of Us به جمع سازندگان بازی Rise of the Tomb Raider پیوست

۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰

آقای Nate Wells را شما هم احتمالا خوب می شناسید. فردی که کارگردان هنری عناوین خارق العاده ای مانند The Last of Us و Bioshock می باشند. ایشان امروز در خبری تایید کرده اند که به تیم استدیو Crystal Dynamics ملحق شده اند تا اینکه بر روی جدیدترین پروژه آنها کار کنند. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Wells با انتشار توئیتی ابتدا گفتند:

واو … این بالا در Crystal Dynamics قشنگ می شود بوی درختان را حس کرد.

پس از این توئیت، حساب های کاربری Twitter و LinkedIn همگی آپدیتی را دریافت کردند و رسما تایید شد که ایشان به جمع سازندگان بازی Rise of the Tomb Raider ملحق شده اند. اینجا سومین مکانی است که آقای Wells در آن حضور پیدا می کنند. ایشان ابتدا در ناتی داگ حضور داشتند و سپس برای مدت کوتاهی به استدیو مستقل Giant Sparrow ملحق شدند. البته قبل از آن هم خیلی کوتاه در Missing Presumed Drowned حضور داشتند.

Crystal Dynamics در حال حاضر مشغول ساخت بازی Rise of the Tomb Raider است. عنوانی که دنباله بازی موفقیت آمیز Tomb Raider در سال 2013 می باشد. این بازی فعلا طبق گفته های سازندگان “در کریسمس ۲۰۱۵ فقط برای Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد”. البته این انحصاری بودن زمانی است و امکان دارد که سری جدید Tomb Raider به PS4 و PS3 نیز بیاید. باز هم چنین چیزی منتهی قطعی نیست و شاید TR برای همیشه انحصاری Xbox بماند  زیرا، شرکت مایکروسافت در گذشته هم اعلام کرده بود که تمایل دارد TR حکم Uncharted را برای کنسول های Xbox داشته باشد.

سازندگان هم در این رابطه گفته بودند: “بله، قرارداد ما با مایکروسافت از مدت زمان محدودی برخوردار است. ما از جزئیات قرارداد خود سخن نمی گوییم و فعلا هدف ما انتشار یک بازی عالی بر روی Xbox One و Xbox 360 می باشد”. بایستی دید که نهایتا کار به کجا می کشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید