گیفت کارت
گیفت کارت

دو بازی از میان 12 عنوان تعیین شده برای نمایش در TGA 2014 تایید شدند: Bloodborne و The Order: 1886

۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۵

در گذشته ما به شما خبر از 12 نمایش ویژه برای مراسم The Game Awards 2014 داده بودیم اما نامی از هیچ کدام برده نشده بود. امروز هواداران کنسول نسل هشتمی شرکت سونی یعنی Playstation 4، می توانند اطمینان خاطر داشته باشند که دو عدد از بهترین انحصاری های آنها قرار است که در TGA حضور پیدا کند. برای جزئیات بیشتر پیرامون این مسئله با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

دو بازی که از آنها یاد کردیم Bloodborne و The Order: 1886 نام دارند. پس با حساب اینکه Metal Gear Online هم قبلا تایید شده بود، فقط 9 بازی ناشناس دیگر برای نمایش در The Game Awards 2014 باقی مانده اند.

آقای Geoff Keigley در سایت توئیتر گفته اند:

هواداران Playstation در جمعه شب می توانند نگاهی تازه به بازی های Bloodborne و The Order: 1886 داشته باشند که به مراسم PlayStation Exp ختم خواهد شد.

اگر دوست دارید بیشتر با عناوین شرکت سونی آشنا شوید، مراسم PlayStation Experience را هم از دست ندهید. The Game Awards 2014 برنامه ای است که توسط مجری مشهور Gametrailers یعنی آقای Geoff Keigley به همراه برخی دیگر تهیه شده است و به نوعی، نسخه جدید برنامه VGA می باشد. در The Game Awards به برترین عناوین سال و نمایش های مخصوص از بازی های جدید پرداخته خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید