Techland: گیم پلی به سخت افزار مربوط نیست

۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۴

Techland سازنده عنوان آینده در سبک ترسناک Dying Light است. در مصاحبه ای با Tymon Smektala، تهیه کننده بازی، از او در مورد کار با کنسول های PlayStation 4 و Xbox One و همچنین چیزهایی که آموخته است، سوال شده. 

Smektala اعتقاد دارد که گیم پلی مهمترین بخش بوده و تجربه کار با هر دو کنسول را مثبت توصیف کرده است.

هر دو ان ها برای ما فوق العاده هستند. Techland استودیویی است که گیم پلی را در الویت قرار داده و زمانی که موضوع گیم پلی مطرح می شود، حقیقتا سخت افزار اهمیت ندارد.

اگر از روی تریلرها و اسکرین شات ها قضاوت شود، Dying Light بازی زیبایی است. با این حال Smektala اعتقاد دارد که گیم پلی در الویت است. اما همچنان جلوه های بصری این عنوان نیز از اهمیت خاصی برخوردارند.

البته ما می خواهیم که بازی زیبایی ارائه دهیم. و موتور ما، یعنی Chrome Engine 6، به ما کمک می کند.

Techland از اساس با Chrome Engine 6 ساخته شده. پس می توان نتیجه گرفت که سازنده بر روی ساخته خود کنترل کامل داشته و نتیجه نهایی در بهترین شرایط قرار دارد. Smektala اعتقاد دارد که استفاده از موتور خودشان بهترین راهکار است.

به این دلیل که تکنولوژی متعلق به خود ما است، و ما از جزئیات آن باخبریم، توانستیم از تمامی نقاوت قوت این موتور بر روی هر دو پلتفرم بهره ببریم.

داشتن وقت زیاد مسلما بهترین نتیجه را بر روی هر دو کنسول در پی خواهد داشت. Techland پتانسیل Dying Light برای احیای سبک زامبی را با انتشار تریلرها و تصاویر مختلف، به رخ کشیده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید